Reklama

Przepowiednia dla Polski. Słowa zakonnika Eustachiusza już się sprawdziły

Eustachiusz był średniowiecznym zakonnikiem, który, jak sam utrzymywał, otrzymał od Boga dar jasnowidzenia. Stał się słynnym prorokiem, a w jego wizjach nie zabrakło także przepowiedni dla Polski. Niestety, ze słów jasnowidza wynikało, że nic dobrego nie czekało Polski. Ci, którzy wierzą w słowa zakonnika, są przekonani, że przepowiednia właśnie zaczyna spełniać się na naszych oczach.

Kim Był Eustachiusz? Przewidział wybór Polaka na papieża!

Eustachiusz był średniowiecznym zakonnikiem i należał do klasztoru benedyktynów w Warszawie. Choć jego proroctwa długo zostawały tajemnicą, gdy zostały opublikowane w 1758 roku, budziły strach i zdumienie. 

 Same wizje zostały spisane w 1449 roku i okazało się, że Eustachiusz przewidział potop szwedzki, czy wybór Polaka na papieża. 

"O nieszczęśliwa i pożałowania godna Polsko. Będziesz wzdychała za pokojem, ale ten nie prędzej przyjdzie, aż w siódmej liczbie, a spełni się w czasie siedem razy siedem. Wtedy przyjdzie książę pokoju w całym blasku i pokój panować będzie w twych murach i pałacach" - miał zapowiadać wybór Karola Wojtyły na głowę Kościoła katolickiego.

Reklama

Zobacz także: "W 2023 roku powstanie potężna panika". Ekspert demaskuje techniki jasnowidzów

Nic też dziwnego, że także w jego słowach nie zabrakło przepowiedni dotyczącej losów naszego kraju, a one zdecydowanie nie napawają entuzjazmem. 

Ci, którzy wierzą w słowa zakonnika, są przekonani, że przepowiednia właśnie zaczyna spełniać się na naszych oczach. 

Co Eustachiusz zobaczył w wizji dotyczącej Polski? Te wizje się już spełniły

Niektóre z przepowiedni Eustachiusza dotyczące Polski miały już się wypełnić jak, chociażby ta, interpretowana jako zapowiedź rozbiorów Polski i potajemnych spisków przeciwko naszemu państwu. 

"Polsko, zażyjesz wiele nędzy w przyszłych stuleciach. Jesteś szlachetną, wielką i wspaniałą, ale gardzisz swoimi mądrymi i sławnymi królami, a ponieważ nimi gardzisz, przeto pójdziesz w rozsypkę" - miał przewidzieć Eustachiusz.

Zobacz także: Baba Wanga: W 2023 roku czeka nas szereg katastrof. Potem może być jeszcze gorzej

Przewidywał także, że Polska miała stracić swoją całą moc przez cara Piotra Wielkiego: 

"Potem nadejdzie lew dwugłowy, który sprawi twój upadek, o wielka Polsko. Słońce skryje się przed tobą, a ty będziesz długi czas siedzieć w ciemności. Będą wielkie powstania i wiele krwi niewinnej się przeleje, to wołać będzie o pomstę od nieba".

W Polsce nastąpi zmiana? Co czeka nasz kraj?

Osoby, które zajmują się interpretowaniem słów zakonnika są zdania, że nie wszystkie przepowiednie Eustachiusza już się wypełniły. Wśród nich znajduje się proroctwo, które nie do końca jest jasne. 

Oczywiście słów proroctwa nie można przyjmować dosłownie, w Polsce już nie panuje ustrój monarchiczny, więc i część dotycząca króla jest nieaktualna. 

Zobacz też: Kiedy nastąpi koniec świata? Najstraszniejsze wizje i proroctwa znanych "jasnowidzów"

Jednak gdyby przyjąć, że zamiast króla zakonnik miał na myśli kogoś, kto reprezentuje Polskę, czy prezydenta, czy to może oznaczać, że w Polsce niedługo zmieni się władza? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednie | proroctwo | wizje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy