Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski zobaczył to wyraźnie. Takie będzie lato 2023

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoimi przeczuciami i wizjami regularnie dzieli się z internautami przy pomocy platformy YouTube. Jackowski zazwyczaj wypowiada się na tematy trudne. Mówi o konfliktach zbrojnych, nadchodzących katastrofach, gospodarce i ekonomii. Tym razem postanowił skupić się na nieco „lżejszych” kwestiach. Przekazał fanom, jaka jego zdaniem będzie pogoda w nadchodzących miesiącach. Czy możemy spodziewać się ciepłej wiosny i upalnego lata?

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce

Krzysztof Jackowski przez lata działalności zgromadził wokół siebie grupę oddanych fanów. Jasnowidz dzieli się z internautami nawiedzającymi go przeczuciami dotyczącymi przyszłości regularnie, kilka razy w miesiącu. Nie może narzekać na brak popularności. Jego kanał subskrybuje prawie 300 tys. użytkowników YouTube. Transmisje na żywo, które prowadzi, każdorazowo odtwarza ponad 100 tys. osób. Takie zasięgi robią wrażenie.

O czym zazwyczaj mówi Krzysztof Jackowski podczas swoich transmisji? Tematy, które jasnowidz bierze na tapet, są bardzo różne. Najczęściej jednak wizjoner skupia się na przeczuciach, które dotyczą niedalekiej przyszłości i są bardzo ważne dla społeczeństwa. 

Reklama

Krzysztof Jackowski nie stroni od poważnych kwestii. Wielokrotnie w swoich filmach mówił o wojnie toczącej się na Ukrainie czy też szalejącej w Polsce inflacji. Jasnowidz analizował także sprawę tajemniczego zaginięcia Iwony Wieczorek.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przepowiedział los Polaków w 2023 roku: "Dziadostwo!"

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o nadchodzących miesiącach. "2023 będzie rokiem wstrząsu"

Krzysztof Jackowski mówi o pogodzie. To czeka nas w nadchodzących miesiącach

Krzysztof Jackowski postanowił na chwilę odpocząć od trudnych tematów. Wizjoner tym razem skupił się na pogodzie. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, jaka pogoda czeka nas wiosną i latem  2023. Co przekazał?

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego czeka nas ładna wiosna. Już niedługo możemy więc spodziewać się wysokich temperatur i słonecznej pogody. Jasnowidz niestety nie jest optymistą, jeśli chodzi o prognozę na lato. - To będzie rok deszczowy, mokry. Lato będzie deszczowe - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Czy możemy zaufać Krzysztofowi Jackowskiemu? Oczywiście przepowiednie popularnego jasnowidza należy traktować z przymrużeniem oka. Wizjonerowi jakiś czas temu udało się jednak dosyć trafnie przewidzieć pogodę na zimę 2022/2023. 

- Zima będzie jak kapryśna ciotka. Będą dwa mocne uderzenia zimy. Mocne, ale krótkotrwałe. Mróz, ale dużo śniegu. Krótkotrwały kataklizm śnieżny. To będzie topnieć, za jakiś czas znów krótkotrwały kataklizm śnieżny, mroźny i znów taka "ciapaja" - powiedział Jackowski kilka miesięcy temu. Dziś już wiemy, że nie pomylił się znacząco.

Zobacz również: Wojciech Glanc dzieli się swoją przepowiednią na 2023 rok! To "rok przełomu"!

Interesuje Cię to, co niezwykłe? Porozmawiaj z innymi miłośnikami ezoteryki na anonimowym czacie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie | pogoda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy