Reklama

Reklama

Psy, Rachel i cała reszta

Pełna donośnego szczekania, niesamowitego ciepła i humoru opowieść - w sam raz na długie, zimowe wieczory - o tym, jak niespodziewane wydarzenia mogą zmienić nasze życie na lepsze. O ludziach i zwierzętach, często w równym stopniu zagubionych i skrzywdzonych przez los. I o tym, że ich szansa na szczęście często znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Życie Rachel Fielding, niezależnej londyńskiej karierowiczki, staje na głowie: kobieta z dnia na dzień traci pracę w agencji PR, dom oraz miłość swojego życia. Nieoczekiwany spadek wydaje się istnym zrządzeniem losu i Rachel wyjeżdża na prowincję, aby uporządkować sprawy zmarłej, ekscentrycznej ciotki, która zapisała jej w testamencie dom i... schronisko dla psów. Mimo początkowej niechęci angażuje się w miejscowe życie i odkrywa nieznaną dotąd prawdę o ciotce. A gdy przyszłość schroniska staje pod znakiem zapytania, Rachel musi dokonać wyboru, który może zmienić wszystko...
Książka "Psy, Rachel i cała reszta" przypomina trochę Bridget Jones, z tym, że zamiast chardonnay mamy tu... psią karmę. - "Stylist"
Powieść Dillon jest ujmująca i zabawna, opowiada tak ciekawą historię, że nie będziecie mogli odłożyć jej na bok. Na pewno wzruszy nawet największych czytelniczych twardzieli. - "Bookbag"
Lucy Dillon (ur. 1974) - brytyjska pisarka. Swój czas dzieli między Londyn a Wye Valley, gdzie uwielbia spacerować ze swoim psem, basetem o imieniu Violet. Jej bestsellerowa powieść "Psy, Rachel i cała reszta" została okrzyknięta przez Romantic Novelist Association książką roku.
Lucy Dillon
Psy, Rachel i cała reszta
Premiera: 9 listopada 2010

Reklama

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy