Reklama

Reklama

Ta kobieta od lat się nie goli. Uwielbia głaskanie... po brodzie!

Bethany Burgoyne, 30-latka z Essex w Wielkiej Brytanii, cierpi na zespół policystycznych jajników (PCOS). Choroba powoduje u niej szybki, intensywny wzrost włosów na ciele. Kobieta w pełni zaakceptowała swój wygląd.

Artystka, dziennikarka i przedsiębiorczyni Bethany Burgoyne z Essex w Wielkiej Brytanii od 2018 roku obejmuje swoje włosy na ciele. Podobnie jak wiele innych kobiet, Bethany czuła się w obowiązku, by golić włosy na ciele, wierząc, że jej ciało powinno pasować do pewnych wzorców wyznaczonych przez społeczeństwo.

W wieku 27 lat Bethany zaczęła kwestionować te wzorce i zastanawiać się, dlaczego właściwie pozbywała się włosów i czy robiła to dla siebie lub innych. Ostatecznie zaakceptowała swoje owłosienie i stała się z niego dumna.

Nie dbając już o to, co myślą inni, na początku 2020 r. Bethany przestała usuwać włosy z brody i pozwoliła swobodnie im rosnąć. Niektórzy nazywali Bethany mężczyzną i krytykowali ją - ale nie zrażała się tym. Dziś kobieta ma trzycentymetrową brodę.

Reklama

Kobieta cierpi na PCOS. Pokochała swoje ciało!

Kiedy miała 29 lat, Bethany odkryła, że cierpi na zespół policystycznych jajników (PCOS) - zaburzenie równowagi hormonalnej, które dotyka około jednej na 10 kobiet na całym świecie. Schorzenie to może powodować nienormalny wzrost włosów. 

Bethany zaczęła dzielić się swoją historią w sieci, ​aby pokazać innym kobietom, że bycie owłosioną jest w porządku. W tym czasie Bethany natknęła się na internetową społeczność owłosionych fetyszów i pokochała sposób, w jaki mówią o owłosionych kobietach.

Kobieta założyła także własne warsztaty pozytywne dla ciała i seksu o nazwie The Sassy Show. Prowadzi zmysłowe kręgi i zajęcia rozciągające, aby zachęcić innych do radości ze swojego ciała bez wstydu.

Przeczytaj też:

Dominika Gawęda wkurzyła się za pytanie o Okupnik!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy