Reklama

Te znaki zodiaku to mistrzowie w sypialni! Jesteś na liście?

Wydaje się, że pójście z kimś do łóżka to dla wszystkich równie przyjemne zajęcie, ale astrologia nie pozostawia złudzeń! Pokazuje, że między poszczególnymi znakami zodiaku w kwestii seksualnego temperamentu istnieją spore różnice. Zatem które znaki zodiaku kochają się najczęściej i osiągają w tym mistrzostwo?

Baran

Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a i w sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia.

W związkach, które tworzą, seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek.

Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami.

Lew

Naturą Lwa jest dominacja. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku najmocniej na świecie potrzebują podziwu, uznania i bycia w centrum uwagi. Te zasady odnoszą się do całego ich życia, także erotycznego. Lwy są świetnymi kochankami i mają tego świadomość. Podniecają je komplementy, zachwyty i wszelkie wyrazy uznania.

Reklama

Wiele energii Lwy wkładają w to, by zrobić wrażenie na drugiej osobie. Nie ulegają rutynie. Lubią dominować i eksperymentować. Nie ma w sferze seksu rzeczy, której Lew nie zechciałby spróbować we własnej sypialni.

Skorpion

Seks to jedna z najważniejszych (jeśli nie najważniejsza) rzeczy w życiu Skorpiona, główna motywacja i napęd. 

Co to oznacza? Po pierwsze, zwykle mają w życiu wielu partnerów, lubią próbować seksu z osobami w różnym wieku, typie urody, narodowości, by zebrać jak najwięcej doświadczeń i dojść do mistrzostwa. Po drugie, niewiele rzeczy w seksie jest ich w stanie zawstydzić, nie istnieją dla nich tematy tabu.

Skorpiony lubią być łóżkowymi przewodnikami dla swoich partnerów i nie ma dla nich granicy, której nie dałoby się z nimi przekroczyć. Brzmi wspaniale? Tak, choć trzeba pamiętać, że wierność nie należy do mocnych stron Skorpionów.

Koziorożec

Koziorożce mają opinię chłodnych, zdystansowanych, mało uczuciowych, skupionych na działaniu. Wiele osób sądzi (i jest w tym sporo racji), że główną namiętnością Koziorożca jest praca.

Jeśli chodzi o namiętność, nie warto się jednak dać zwieść tym pozorom! Osoby urodzone w tym znaku zodiaku są seksualnymi wulkanami. 

Lubią seks, bliskość, choć zdecydowanie potrzebują do niego uczucia i zaufania do drugiej osoby. Gdy czują się zakochane i bezpieczne, chętnie zrzucają pancerz i okazują uczucia. Z odpowiednim partnerem osiągają w sypialni prawdziwe wyżyny rozkoszy!

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt są rozgadane i bardzo ciekawe świata. Te dwie cechy dają o sobie znać także w sypialni.

Po pierwsze, lubią rozmawiać o seksie, fantazjować, dzielić się swoimi odczuciami, pytać, drążyć, planować. Po drugie, kochają eksperymenty, a seks jest dla nich okazją do sprawdzania wszelkich nowości, pomysłów i fantazji. 

Wymyślne pozycje? Gadżety? Fantazyjna bielizna? Bliźnięta kochają takie zabawy i na każdą propozycję zareagują entuzjastycznie!

Byk

Byk to osoba, która lubi seks, oczywiście pod warunkiem, że jest to seks najwyższej jakości. 

Nie idzie do łóżka z byle kim, nie musi zaspokoić swojego popędu przy każdej nadarzającej się okazji. Lubi zachwycić się swoją drugą połówką, w piękny sposób uwieść ją i spędzać z nią upojny czas w sypialni.

Byk jest dyskretny, opanowany, skupiony na sztuce kochania. Ma wyrafinowany gust. Świetnie czuje się w roli seksualnego przewodnika. Lubi czerpać rozkosz i chętnie daje ją innym. Zdecydowanie nie jest w łóżku egoistą.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy