Reklama

Reklama

Teraz i zawsze

"Teraz i zawsze jest" piękną przypowieścią, która daje nadzieję i pozwala wierzyć w to, że miłość potrafi wszystko. Czytałam, płakałam i było mi to potrzebne.

Miłość, której nic nie pokona.

Dla Mai najważniejsza jest rodzina. Nie wyobraża sobie życia bez męża i synka, ale wie, że wkrótce przegra walkę z chorobą i będzie musiała odejść. Jednak jeszcze nie teraz. Przecież potrzebuje czasu na to, by ich przygotować.

Kocha tak bardzo, że udaje jej się powrócić i pomóc najbliższym ułożyć życie na nowo. Zrobi wszystko, by Steven znów mógł się zakochać, a Josh miał prawdziwą, pełną rodzinę. W tej misji pomaga jej Barney -pies, który czasami rozumie uczucia ludzi lepiej niż oni sami.

Reklama

Książka Carolyn Egan to piękna, wzruszająca opowieść o tym, że ci, którzy kochają, nigdy nie odchodzą na zawsze. Bo czasami wystarczy odrobina miłości i nadziei, żeby na nowo dostrzec szczęście.

DOBRE STRONY świata to przestrzeń, gdzie wszystko wraca na swoje miejsce

DOBRE STRONY to książki o miłości, przyjaźni i nadziei.

DOBRE STRONY są na wyciągnięcie ręki.

To książka o tym, że miłość jest silniejsza niż śmierć i że nigdy nie wolno tracić nadziei na drugą szansę.

Małgorzata Kożuchowska - ambasadorka serii DOBRE STRONY

 Teraz i zawsze jest piękna przypowieścią, która daje nadzieję i pozwala wierzyć w to, że miłość potrafi wszystko. Czytałam, płakałam i było mi to potrzebne.

Anna Ficner-Ogonowska - autorka bestselleru Alibi na szczęście


 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książka | historia | rodzina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy