Test na kreatywność: Czy uda ci się ułożyć wyraz z rozsypanki? Tylko osoba o elastycznym mózgu tego dokona

Łamigłówki sprawdzają różnorodne umiejętności, takie jak logiczne myślenie, spostrzegawczość lub kreatywność. Warto wykonywać je regularnie, aby wszelkie ćwiczenia nie poszły na marne. Oto zadanie sprawdzające elastyczność umysłową. Spójrz na rozsypankę i spróbuj ułożyć wyraz, wykorzystując wszystkie litery. Słowo jest krótkie, lecz dla wielu problematyczne. Powodzenia!

Ułożysz słowo w 10 sekund?
Ułożysz słowo w 10 sekund?opracowanie własne / @lipikstockmediaINTERIA.PL

Test na kreatywność, czy uda ci się ułożyć wyraz z rozsypanki?

Elastyczny umysł, to taki, który jest zdolny do adaptacji i uczenia się. Jest gotów na zmiany, nowe doświadczenia. Osoby, o takich umiejętnościach często są kreatywne w rozwiązywaniu różnych problemów. Dodatkowo myślą innowacyjnie, dlatego są w stanie sprostać wyzwaniom.

Weź udział w naszym teście na kreatywność. Sprawdź, czy twój mózg jest w stanie ułożyć wyraz z podanej poniżej rozsypanki w mniej niż 10 sekund. Do tego ćwiczenia przydatny będzie stoper, który możesz włączyć np. w telefonie. Czy jesteś gotów? Start!

b d ł o ź ź
Kliknij w obrazek i poznaj nasze pozostałe testy
Kliknij w obrazek i poznaj nasze pozostałe testyopracowanie własneINTERIA.PL

Prawidłowe rozwiązanie

Udało ci się rozwiązać naszą łamigłówkę? Brawo, oznacza to, że twój mózg myśli nieszablonowo i jest w stanie poradzić sobie z różnorodnymi trudnościami. Jednak, jak szybko udało ci się tego dokonać? Sprawdź, co to mówi na twój temat.

  • Jeżeli rozwiązałeś zadanie w mniej niż 5 sekund, to możemy ci tylko pozazdrościć ponadprzeciętnych umiejętności. Twój umysł jest niezwykle elastyczny i potrafi dostosować się do wszelkich zmian.
  • Jeśli dostrzegłeś odpowiedź w 5-10 sekund, to znak, że całkiem nieźle radzisz sobie z rozwiązywaniem łamigłówek. Jednak masz jeszcze nad czym popracować.
  • Natomiast jeśli znalezienie odpowiedzi zajęło ci więcej niż 10 sekund, to oznaka, że twój umysł jest na wyczerpaniu. Może warto dać mu trochę odpoczynku? W takich sytuacjach zalecamy także regularne wykonywanie ćwiczeń intelektualnych, których nie brakuje w naszym serwisie. 
Poprawna odpowiedź to: źdźbło
Źdźbło trawy
Źdźbło trawyGetty Images

Sprawdź nasze pozostałe testy:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas