Tylko 6% osób potrafi rozwiązać naszą zagadkę matematyczną. Prosta, lecz podchwytliwa

Rozwiązanie zagadek matematycznych to nie tylko skuteczne treningi dla umysłu, ale także fascynująca forma zabawy. Takie zadania mogą stymulować rozwój kreatywności, logicznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów. Dzisiejsza łamigłówka jest wyzwaniem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Czy jesteś gotowy na jej rozwiązanie? Powodzenia!

Uda ci się rozwiązać naszą zagadkę?
Uda ci się rozwiązać naszą zagadkę?materiał zewnętrzny @billionphotosINTERIA.PL

Prosta zagadka matematyczna. Rozwiążą ją tylko nieliczni

Dziś zaprezentujemy jedną z naszych łamigłówek matematycznych, która jest wyzwaniem nawet dla osób, które dobrze czują się w naukach ścisłych. Aż 94% użytkowników ma trudności z jej rozwiązaniem. Spójrz na poniższe zadanie i spróbuj je wykonać w ograniczonym czasie. Masz tylko 10 sekund. Gotowy? Start!

1 + 2 x 3 + 12 : 2 + 3 = ?
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe łamigłówki
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe łamigłówkiopracowanie własneINTERIA.PL

Prawidłowe rozwiązanie

Czy udało ci się rozwiązać naszą zagadkę? Jeżeli tak, to gratulacje! Jeśli nie udało ci się przejść przez to ćwiczenie, to nic się nie stało. Być może jesteś po prostu zmęczony? Pamiętaj, że na wykonywanie zadań wpływa wiele czynników, w tym stres i zmęczenie. Poprawne rozwiązanie znajdziesz poniżej.

  • 1+2×3+12÷2+3 = ?
  • 1 + 6 + 6 + 3 = 16

Sprawdź, czy poradziłbyś sobie z maturą z matematyki Quiz: Matura z matematyki. Tylko pilny uczeń zdobędzie komplet punktów

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas