Reklama

Ukryta funkcja karty Moja Biedronka. Mało kto o niej wie

Kartę Biedronki może otrzymać przy kasie każdy klient, który wyrazi na to chęć. Dzięki niej zyskuje dostęp do licznych zniżek na zakupy, ale to nie wszystko. Jest jedna ukryta funkcja karty Biedronka, którą warto znać.

Jak sprawdzić, czy karta Moja Biedronka jest aktywna? 

Wiele osób zastanawia się, czy karta, którą otrzymali przy kasie w Biedronce, jest aktywna. Jak to sprawdzić? Wystarczy  otworzyć aplikację Moja Biedronka i otworzyć logo z Biedronką, które znajduje się na środku ekranu w jego dolnej części. Wtedy pojawi się karta Moja Biedronka z kodem. Żeby ją aktywować, należy zeskanować go w kasie samoobsługowej lub poprosić o to kasjera przy okazji następnych zakupów.

Jaką ukrytą funkcję ma karta Moja Biedronka?

Karta Moja Biedronka ma też ukrytą funkcję. Daje ona możliwość korzystania z karty innym osobom. Żeby ją uruchomić, należy ściągnąć aplikację Moja Biedronka na telefon. Następnie trzeba wybrać zakładkę "Więcej". Znajduje się w prawym dolnym rogu na ekranie i jest widoczna pod postacią ikonki z trzema kropkami "...".

Reklama

Kolejny krok to otwarcie zakładki "Profil", a następnie listy "Wspólne Konto Moja Biedronka". Można na niej zauważyć opcję "Zaproś". To właśnie za jej pośrednictwem można zaprosić do dwóch osób, wpisując ich numery telefonu, a potem zatwierdzając czynność. Po zaangażowaniu wybranych znajomych lub członków rodziny będą mogli oni wspólnie z właścicielem konta korzystać z promocji i bonusów związanych z posiadaniem karty Moja Biedronka. 

Czytaj również: Już 30 czerwca ważny dzień dla milionów Polaków. Niektórzy mogą stracić mnóstwo pieniędzy

Z jakich promocji i bonusów można korzystać z kartą Moja Biedronka?

Karta Moja Biedronka umożliwia klientom otrzymywanie zniżek na produkty, a także korzystanie z wielosztuk, czy prawdziwych okazji, kiedy kupując konkretny artykuł, drugi otrzymuje się za darmo. Popularną promocją jest "12 + 12 piw gratis", którą sieć uruchamia regularnie, najczęściej przed majówką, czy w trakcie wakacji. 

Biedronka regularnie wypuszcza też kolekcje maskotek. W ramach akcji, klienci, żeby mogli odebrać pluszaka, robią zakupy za określoną kwotę lub kupują konkretne produkty. Następnie otrzymują naklejki i wymieniają je na maskotki. Dotychczas wypuszczono serie: Gang Świeżaków, Gang Słodziaków, Gang Fajniaków i Gang Bystrzaków. 

Shakeomat Biedronki - praktyczna funkcja w aplikacji

Nie tylko używanie karty Moja Biedronka jest sposobem na skorzystanie z promocji. Warto bliżej przyjrzeć się pewnej praktycznej funkcji w aplikacji. Jest nią Shakeomat. Pod tą ciekawą nazwą kryje się specjalny system promocyjny. Działa to na zasadzie loterii. Trzeba uruchomić aplikację Moja Biedronka i wybrać ikonkę Shakeomatu. Potem, jak sugeruje nazwa, należy potrząsnąć telefonem. Aplikacja losuje wtedy produkt w promocyjnej cenie. Warto zaznaczyć, że artykuł jest unikalny dla każdego klienta, ponieważ Shakeomat losuje produkt na podstawie preferencji zakupowych użytkownika – informacji z bazy karty Moja Biedronka.

Używając Shakeomatu, można kupić ulubione produkty niekiedy nawet o 50 proc. taniej. Nie ma ograniczeń co do losowanych artykułów. Klienci w ostatnich miesiącach wyjątkowo często losowali produkty takie jak m.in.: pizza mrożona Giuseppe 4 sery, ser żółty plastry Królewski, papier toaletowy Queen Komfort (10 rolek), czy majonez Winiary Dekoracyjny 500 ml.

Czytaj również: Szansa na niższy rachunek za prąd. To ostatni dzwonek na składanie wniosku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: promocje sklepy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy