Reklama

Reklama

Większy kawałek nieba, Krystyna Mirek

Chwytaj promyki szczęścia i nie bój się kochać!

Iga i Wiktor żyją w zupełnie odmiennych światach.

Ona dobrze rozumie, co to znaczy nie mieć wsparcia rodziny ani pieniędzy. Życie mocno ją doświadczyło. Na przekór wszystkiemu potrafi jednak cieszyć się nawet z najmniejszych okruchów dobra. Ma odwagę marzyć i snuć plany na przyszłość.

On jest zamożnym właścicielem restauracji, który po stracie ukochanej żony nie chce sobie przyznać prawa do szczęścia. Trochę wbrew temu postanawia otworzyć nowy rozdział w życiu - ożenić się i stworzyć prawdziwy dom dla dorastającego syna.

Reklama

Czy tak różni ludzie, mogą mieć ze sobą coś wspólnego?

Kiedy los przypadkowo ich zetknie, wszystko nagle zacznie się zmieniać. To spotkanie pozwoli im  zrozumieć, że mieć marzenia, to jak zobaczyć większy kawałek  słonecznego nieba.

O autorce

Krystyna Mirek - nazywana jest literackim źródłem pozytywnych emocji, autorka, m.in. bestsellerowej sagi "Jabłoniowy Sad". Pisze, by podnosić na duchu, dawać wytchnienie i nadzieję.

Jest matką czwórki dzieci, spełnia się również jako pisarka. Doskonale wie, jak przekazywać pozytywne emocje swoim czytelniczkom - dlatego ich liczba stale rośnie. Zna problemy życia codziennego i wspiera kobiety zachęcając je, by nie przejmowały się trudnościami, ale traktowały je jako inspirację do tego, by coś zmienić. W swoich książkach pokazuje walkę o miłość, rodzinę i spełnianie marzeń.

Większy kawałek nieba, Krystyna Mirek. Wydawnictwo Znak. Premiera: 27 kwietnia 2016.


INTERIA.PL/Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy