Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Co się wydarzy w nadchodzącym roku? Które znaki zodiaku znajdą miłość, które powinny skupić się na swoim zdrowiu, a które mogą liczyć na awans w pracy i podwyżkę? Wszystko w wielkim horoskopie.

Baran

21 marca - 20 kwietnia

Reklama

Szykuje się urozmaicony, ciekawy rok, który  w ostatnim kwartale przyniesie spokój i harmonię. Jowisz będzie zachęcał do zmian, próbowania nowych rzeczy. Korzystaj z okazji, ale ponieważ Saturn i Pluton też będą mieć na ciebie wpływ, przemyśl konsekwencje swoich decyzji. A wszystko potoczy się szybciej i lepiej, niż się spodziewasz.

Miłość i rodzina

W życiu osobistym gwiazdy w nowym roku przyniosą harmonię. Aż do wiosny twój patron Mars będzie dodawał ci energii i entuzjazmu. Pamiętaj tylko, że nie wszyscy mają twój potencjał energetyczny, nie zasypuj partnera i bliskich nowymi pomysłami na remonty, podróże itp. Raczej skoncentruj się na rodzinie, bo czekają was ważne wydarzenia.

Latem, gdy znajdziesz się pod wpływem Wenus, emocje w parze znów nabiorą temperatury, a samotne Barany mają szanse na nowy związek - zwłaszcza w lipcu. Natomiast jesień to czas, gdy staniesz się bardziej zdystansowana, co z kolei sprawi, że domowe problemy rozwiążesz sprawnie, a w domu zagości spokój.

Praca i pieniądze

W sferze zawodowej czeka cię dość aktywny czas. Choć wiosną będzie się wydawać, że nic się nie dzieje, latem praca się o ciebie upomni. Niewykluczone, że w two- jej firmie zmieni się szef i np. wzrosną wymagania w stosunku  do ciebie. Ale przecież Barana niełatwo przestraszyć. Nie bierz tylko zbyt dużo na siebie! I pamiętaj, że z twoją wiedzą oraz doświadczeniem bez trudu dasz sobie radę.

Jesienią planety obdarzą cię dodatkowo wytrwałością i cierpliwością, a te cechy ogromnie się wtedy przydadzą. Wykorzystaj również ten moment, by spojrzeć uważnie na domowy budżet. Warto kilka razy się zastanowić, czy pokusa, by zmienić kanapę, nie powinna poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Zdrowie

Twoją energią i entuzjazmem szczodrze obdarzasz rodzinę i przyjaciół, dlatego pamiętaj, by dbać o siebie. Wzmacniaj odporność organizmu, łykaj witaminy. Wybierz się na badania kontrolne - szczególnie zadbaj o sprawy kobiece. Zlekceważone dolegliwości mogą się odezwać w najmniej odpowiednim momencie. Pomyśl też o zimowym urlopie.

Twój talizman - sowa

Obdarzy cię mądrością, dzięki której zawiłe sprawy staną się prostsze. Będzie chronić cię przed negatywnymi myślami. Możesz ją nosić jako zawieszkę lub maskotkę, np. dopiętą do kluczy lub torebki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje