Reklama

Reklama

Wizjonerka Aida z kolejnym ważnym przesłaniem dla Polaków

Aida Kosojan-Przybysz to niezwykle znana w Polsce i przez wielu ceniona ormiańska wizjonerka. W piątek 13.05.2022 r. opublikowała w swoich mediach społecznościowych kolejny wpis, w którym zwróciła się do Polaków z ważnym przesłaniem. Jej słowa dotykają kwestii, o których wielu z nas zapomina w codziennym życiu.

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz to Gruzinka ormiańskiego pochodzenia, która swoje życie na stałe związała z Polską. Jest jedną z najbardziej znanych jasnowidzących w naszym kraju. Zdolności do przepowiadania przyszłości w jej rodzinie dziedziczone są od wieków i ujawniają się u najstarszej córki, w co drugim pokoleniu. Sama Aida często powtarza, że nie jest wróżką i nie ogłasza się jako taka. Podkreśla jednocześnie, że nigdy nie wydała na reklamę ani grosza, bo ci, którzy mają do niej trafić — trafią. 

Nowe przesłanie Aidy w piątek 13 maja 2022 r.

W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych wróżka Aida zwróciła Polakom uwagę na niezwykle istotny element życia, o którym wielu z nas, w ferworze walki z codziennością, zapomina. Ormiańska wizjonerka przypomina o znaczeniu czasu w naszym życiu. Aida Kosjan-Przybysz jednoznacznie podkreśla, że czas w zasadzie jest całym naszym życiem, a więc nigdy nie powinniśmy mówić, że nie mamy na coś czasu, bo to tak, jakbyśmy powiedzieli, że nie mamy czasu żyć.

Reklama

W kolejnych słowach wizjonerka Aida zwraca także uwagę, że nie powinniśmy naśladować innych. Każdy powinien przeżyć życie w swoim tempie. 

O przesłaniu wróżki Aidy warto pamiętać nie tylko w weekend, a może właśnie szczególnie powinniśmy wziąć je pod uwagę w  tygodniu pracy, kiedy wielu z nas powtarza, że nie ma czasu na odpoczynek, pracę, spacer czy zabawę z dziećmi.

***

Zobacz również:

Te znaki zodiaku to same problemy – egoiści, gwiazdy i królowe dramatu

Krzysztof Jackowski alarmuje Polaków: "Nagle mocno pogorszy się gospodarka". Oto co nadchodzi!

Chińczycy stworzyli działające "sztuczne słońce" - tak twierdzi jasnowidz Krzysztof Jackowski

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy