Wojciech Glanc z nową wizją. Co tym razem zobaczył polski jasnowidz?

Wojciech Glanc powraca z najnowszą wizją. Jasnowidz opublikował na YouTubie nowy film, na którym opowiada, co zobaczył. Jego obrazy z przyszłości są naprawdę przerażające.

Najnowsze wizje Wojciecha Glanca są naprawdę przerażające
Najnowsze wizje Wojciecha Glanca są naprawdę przerażające YouTube

Wojciech Glanc  jest znanym polskim jasnowidzem. Co jakiś czas dzieli się z internautami różnymi wizjami przyszłości. W tym celu mężczyzna prowadzi własny kanał na YouTubie.

Wojciech Glanc strasznej choroby

W ostatniej wizji jasnowidziale widoczne dziwne obrazy. Jego zastosowanie znalazł jeden z ataków nie tylko w Polsce, ale również na terenie prawie całej Europy. Glanc widział też dzieci chowające się pod stołami.

Bardzo wyraźnie słyszę syreny alarmowe, takie jak są przy nalotach. Słyszę zgiełk, nie widzę ludzi, jakby bardzo dużo mgły dookoła (...) Znajduję się w jakiejś klasie w szkole i widzę dzieci chowające się pod stołem (…) Rozdawane są maski, ale nie medyczne, tylko przeciwgazowe. Ludzie chowają się pod stołami, po piwnicach
opowiadał Glanc

Glanc widział również polityków kryjących się w bunkrach. Dodatkowo jasnowidz mówił o niedoborze wody i ludziach kłócących się o butelki z nią. to miałoby być skażeniem powstałym od zatopionego okrętu.

Jakiś zbiornik wody, woda jest zarudziała, metaliczny posmak. Tak jakby było jej dużo, ale ja widzę, że ludziom woda jest rozdawana w butelkach, racjonowana (…) Niedobór wody, ludzie się kłócą o te butelki (…) I to mi się jakoś wiąże, jakby ten zbiornik przeradzał się w morze, zatopione okręty. Być może z tych okrętów pochodzi coś, co skaża wodę
kontynuował jasnowidz
Maria Sadowska: W covidzie, gdybym żyła z muzyki, to umarłabym z głoduINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas