Reklama

Reklama

Wyśmiewali jej duży biust. Teraz zarabia na nim krocie

Pochodząca z Los Angeles Isabella James jako nastolatka była wyśmiewana przez rówieśników z powodu rozmiaru biustu. Zdecydowała się na powiększenie piersi i dzięki nim stała się milionerką.

27-latka, która była gnębiona z powodu rozmiaru biustu, stwierdziła, że jej zemstą była operacja powiększenia piersi. Do tej pory wydała w sumie 50 tysięcy dolarów, by poprawić wygląd swojego ciała. Wyznała, że w ten sposób mogła pokazać, kim naprawdę jest. 

Isabella James fortunę zbiła za pomocą OnlyFans, czyli platformy, która pozwala twórcom udostępniać płatne treści  zarejestrowanym użytkownikom z opłaconą subskrypcją. 

Kobieta stała się milionerką w zaledwie 18 miesięcy po tym, jak zaczęła pokazywać swoją figurę w sieci. To właśnie w ten sposób zarobiła dwa miliony dolarów.

Reklama

Według 27-latki, która teraz zarabia około 180 tysięcy dolarów miesięcznie, to czym się aktualnie zajmuje, jest jej "duchowym powołaniem".

Isabella James wyznała, że na co dzień mierzy się z negatywnymi komentarzami, jednak stara się je ignorować. Uważa, że to właśnie dzięki hejterom staje się coraz popularniejsza, a to, że w przeszłości była wyśmiewana, uczyniło ją milionerką.

Czytaj więcej:

Gwiazdy pokochały jeansowe stylizacje. Jesienią noś je śmiało!

Stella del Carmen. Córka Melanie Griffith i Antonio Banderasa zachwyca urodą

Ewa Szabatin zdradza swój sposób na płaski brzuch

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje