Reklama

Reklama

Wyznała narzeczonej, że miała 16 tysięcy partnerów. Mimo to wzięły ślub

Była pracownica seksualna postanowiła za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielić się swoimi doświadczeniami. Jej filmy mają być formą ostrzeżenia dla osób, które rozważają wejście do branży. Na jednym z nagrań wyznała, że miała 16 tysięcy partnerów.

Ashley Clark Huffman nie ma problemu z opowiadaniem o swojej przeszłości. Nie ma tajemnic zarówno przed żoną, jak i internautami. Ostatnio postanowiła wyznać, że przez 20 lat świadczenia usług seksualnych miała 16 tysięcy partnerów. Kobieta stwierdziła, że jej partnerka wiedziała o tym przed ślubem i mimo to się z nią ożeniła. 

Kobieta za pomocą TikToka regularnie publikuje filmy, w których ujawnia kulisy branży seksualnej. Zdecydowała się także opowiedzieć, że 20 lat pracy sprawiło, że teraz musi mierzyć się z długoterminowymi skutkami. Ashley Clark Huffman wyznała, że boryka się m.in. z zespołem stresu pourazowego, ma lęki nocne, a także zmniejszony popęd seksualny i trudności z uczuciami.

Reklama

Podzieliła się także z internautami tym, że od lat zmaga się z wyrzutami sumienia, które są spowodowane negatywnymi doświadczeniami. W tej kwestii żałuje rozbijania małżeństw oraz braku szacunku do samej siebie i swojego ciała. 

Wyznała także, że przeszła długą drogę, by zmienić się na lepsze. Chociaż większość komentarzy w mediach społecznościowych ma pozytywny wydźwięk, to pojawiają się także głosy potępiające jej wcześniejszą pracę. 

Czytaj więcej:

Stella del Carmen. Córka Melanie Griffith i Antonio Banderasa zachwyca urodą

Ewa Szabatin zdradza swój sposób na płaski brzuch

Mąż Toma Forda nie żyje. Richard Buckley miał 73 lata

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje