Reklama

Reklama

Zawsze będę Cię kochać

​"Patrzę na Twoje zdjęcia, takie wyraziste, takie realne, nic, tylko uśmiechnąć się do Ciebie i przytulić i nie pojmuję, że już Cię nie dotknę, nie porozmawiam z Tobą. Znowu obudziłam się o piątej rano i nie mogłam zasnąć, mimo ćwiartki relanium i łyka wódki.


 (...)

Ty zawsze rozdawałaś karty i kierowałaś życiem, tymczasem okazało się, że nic nie masz do powiedzenia, nie liczysz się ani Ty, ani Twoja młodość, Twoja rodzina, Twoje szczęście. Ja też nie."

Co czuje matka, gdy los odbiera jej jedyną córkę? Wspaniałą, piękną, pełną życia dziewczynę - chwilę po ślubie i tuż przed obiecującą przyszłością?

"Zawsze będę Cię kochać" to oparta na faktach, poruszająca historia o niezwykłej więzi między matką i córką.

To zbiór maili, jakie matka wysyła do córki przez kolejne miesiące po jej śmierci. 

Reklama

To chwytający za serce zapis codzienności, która bywa wtedy najtrudniejsza do zniesienia.

To także opowieść o życiu, które, chcemy tego czy nie, biegnie dalej..

"Zawsze będę Cię kochać" jest książką o sile uczuć, które są trwalsze niż śmierć. To wzruszająca próba zatrzymania czasu i zapamiętania ukochanej osoby, która wciąż żyje w spędzonych wspólnie chwilach, w listach, rozmowach i wspomnieniach.

"Zawsze będę Cię kochać" to portret pamięciowy miłości.

Teresa Monika Rudzka jest dziennikarką piszącą życiowe historie do kobiecych magazynów. Zanim zajęła się pisaniem, pracowała min. jako bibliotekarka, agentka ubezpieczeniowa i sekretarka. "Zawsze będę Cię kochać" to jej czwarta książka. Jej wcześniejsze powieści: "Bibliotekarki", "Singielka" i "Kuzyneczki"podbiły serca polskich czytelniczek i szybko stały się bestsellerami.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy