Reklama

Reklama

Znane bliźniaczki starają się jednocześnie zajść w ciążę... z tym samym chłopakiem

- Wszystko robimy razem: wstajemy, bierzemy prysznic, pewnie razem też umrzemy - mówią zgodnym głosem bliźniaczki Anna i Lucy De Cinque. W ten sposób tłumaczą swoją decyzję o tym, by w tym samym czasie starać się o dziecko. Z tym samym chłopakiem.

Anna i Lucy De Cinque to australijskie siostry określane mianem "najbardziej podobnych bliźniaczek na świecie". Przekonują, że ten tytuł nie wziął się znikąd. 

Reklama

Jakiś czas temu wzięły udział w wyzwaniu organizowanym przez jedną z japońskich stacji telewizyjnych, która za pomocą specjalnej aplikacji potwierdziła, że ich twarze są niemal identyczne. Jednak łączące Annę i Lucy podobieństwa nie ograniczają się do wyglądu. 

- Wszystko robimy razem: wstajemy, idziemy do toalety, ćwiczymy, bierzemy razem prysznic, dzielimy łóżko z jednym mężczyzną - mówią zgodnie siostry na swoim kanale na YouTube. 

- I tak będzie do naszej śmierci, bo pewnie też razem umrzemy - dodają jednym głosem. Choć przyznają, że nie stronią od poprawiania urody, były identyczne nawet przed zabiegami, co potwierdza szereg zdjęć na ich instagramowym koncie. 

- Największą operacją, jaką przeszłyśmy, było powiększenie piersi - mówią i dodają, że wpadły na ten pomysł oczywiście jednocześnie. 

- Nasz tata zmarł na raka i to nas załamało. Pomyślałyśmy: co może nas uszczęśliwić? Duże biusty, więc je sobie zróbmy - stwierdzają otwarcie siostry.

Dowiedz się więcej na temat: bliźniaczki | ciąża | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje