Reklama

Reklama

Znani i lubiani nie są wolni od trosk

Znamy ich z pierwszych stron gazet i show biznesu. Media śledzą ich każdy krok, pokazując, że wiodą bajeczne życie. Czy aby na pewno? Księżniczka, piosenkarz, aktor, piłkarz, co mają ze sobą wspólnego? Sprawdźmy.

Eugenia - księżniczka  

Reklama

Księżniczka Eugenia jest wnuczką królowej Elżbiety II i zajmuje dziesiąte miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu. Dwa lata temu wyszła za mąż za arystokratę i biznesmena Jacka Brooksbanka.

Panna młoda włożyła suknię zaprojektowaną przez Petera Pilotto and Christophera De Vos, która odsłaniała plecy tak, by była widoczna blizna po operacji skoliozy kręgosłupa, którą przeszła w wieku 12 lat.

Eugenia wrzuciła zdjęcie blizny na swoim Instagramie z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Skoliozy przypadającego na 28 czerwca. Razem z mężem odwiedzili szpital, gdzie ją operowano. Problemy zdrowotne nie przeszkodziły księżniczce w realizacji planów życiowych.

Niedawno małżonkowie ogłosili, że początku roku 2021 oczekują narodzin pierwszego dziecka.  

John - muzyk  

Elton John jest niezwykle popularnym piosenkarzem, muzykiem i kompozytorem, który od 1970 roku zagrał 3 tys. koncertów w 75 krajach. W roku 2017 został  u niego zdiagnozowany rak prostaty. Nikt o tym nie wiedział, bo artysta wolał tę wiadomość zachować tylko dla siebie.

Dwa tygodnie po operacji wystąpił na scenie w Vegas. Cierpiał z powodu porażającego bólu, ale pomyślał, że i tak się od niego nie uwolni, więc woli wystąpić, niż siedzieć bezczynnie i cierpieć w hotelu. Koncert był wielkim sukcesem i kiedy machał do tłumu, pomyślał żartobliwie: "Nie bylibyście tacy entuzjastyczni, gdybyście wiedzieli, że właśnie zsikałem się do pieluchy". 

Po tego typu operacji, noszenie pieluchy jest zwykłą procedurą. Artysta żartuje, że zostało mu niewiele naturalnych części ciała, bo ma sztuczne włosy, kamienie nerkowe i rozrusznik serca, za to nie ma migdałków i wyrostka. 

Dowiedz się więcej na temat: celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje