Reklama

Reklama

Będę mamą!

Wiadomość o tym, że zostaniemy mamami budzi w nas skrajne emocje. Od euforii i przesadnego dbania o siebie, aż po strach i rozpacz. Nic już przecież nie będzie takie, jak kiedyś.

O emocjach związanych z byciem mamą w październikowym numerze "Twojego Stylu" opowiadają młode mamy: Magda Mielcarz - mama trzymiesięcznej Mai, Magda Scheibal - mama półrocznego Ignacego i Anna Dereszowska - mama półtorarocznej Lenki.

Bycie matką to nie tylko słodkie chwile, utrwalone w domowym albumie. Oprócz momentów, które zapamiętuje się na całe życie - pierwszy krok, pierwszy uśmiech, pierwsze "mama", jest monotonna codzienność - zupki, kupki i baby blues. Ale najpierw jasne i ciemne strony ciąży, burze hormonów, zmiany nastrojów.
- "Boże , w co ja się wpakowałam! - płakałam w słuchawkę mamie i siostrze. - to burza hormonów, minie" - uspokajały. A ja panikowałam, co będzie, jeśli nie spodoba mi się rola mamy. Jestem w pułapce bez wyjścia awaryjnego."- opowiada Magda Mielcarz.

Reklama

Magda Scheibal myślała, że jeszcze nie nadszedł jej czas na dzieci - teraz, zakochana w synku Ignacym, przyznaje, że spełnia się jako mama.

- "Ostatnie dziewięć miesięcy to najfajniejszy czas. Tak dołączam do grona, które twierdzi: macierzyństwo to bajka" - wyznaje Scheibal.

I, choć nic nie będzie już takie jak kiedyś, znane młode mamy przyznają, że bilans wychodzi na plus.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: magda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje