Reklama

Reklama

Brad Pitt najseksowniejszy

Brad Pitt został wybrany najseksowniejszym mężczyzną na naszej planecie. Amerykański aktor zwyciężył w plebiscycie brytyjskiego magazynu "New Woman", w którym wzięło udział 10 tys. kobiet.

Na drugim miejscu uplasował się Jake Gyllenhaal (24 l., "Jarhead: żołnierz piechoty morskiej").

Kolejne miejsca w ankiecie zajęli: Orlando Bloom (29 l., "Elizabethtown"), Johny Depp (42 l., "Marzyciel") oraz Clive Owen (41 l., "Wykolejony").

Jak powiedziała szefowa "New Woman", to zupełnie naturalne, ze Pitt wygrał w plebiscycie.

- Brad Pitt jest bożyszczem. Jest teraz nawet seksowniejszy niż 10 lat temu - powiedziała Johnson. Według naczelnej "New Woman", nawet nieprzychylne reakcje kobiet w związku z rozpadem jego związku z Jennifer Aniston, nie pozbawiły go palmy pierwszeństwa na liście najseksowniejszych mężczyzn naszego globu. Nie samo miejsce, lecz w ogóle obecność na liście, jest już - zdaniem Johnson - powodem do dumy. - Znaleźć się na naszej liście to marzenie każdego mężczyzny. Zapomnijcie o nagrodach filmowych - nasz plebiscyt: jest tym, co najbardziej liczy się w życiu prawdziwego mężczyzny! - żartobliwie dodała Johnson.

Reklama

Powody do radości powinien mieć w takim razie zarówno Daniel Radcliffe (16 l., "Harry Potter i Czara Ognia"), jak i Russel Crowe (41l., "Człowiek ringu"), którzy znaleźli się odpowiednio na 86.i 94. miejscu podsumowania.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Johnson | brad | Brad Pitt | pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje