Reklama

Reklama

Clooney: Nowa-stara narzeczona?

George Clooney uskarżał się niedawno, że czas we Włoszech głównie spędza sam, ale jak ustalili dziennikarze, nie jest to prawdą.

Całe lato w jego włoskiej posiadłości nad jeziorem Como spędziła bowiem Krista Allen, z którą aktor spotykał się już w 2002 roku.

Inicjatywa spotkania wyszła od strony aktorki filmów z gatunku soft porno. Krista zapytała telefonicznie Clooney'a, czy mogłaby przyjechać do niego do Włoch, a on zgodził się.

To, co miało być krótkimi wakacjami, przerodziło się w trzymiesięczny pobyt. George jednak nie pisnął słowa dziennikarzom o tym, iż w jego posiadłości przebywa była dziewczyna.

Reklama

Właśnie - była czy obecna? Na ten temat na razie aktor nic nie mówi.

30-letnia Krista Allen ma na koncie między innymi rolę w jednej z części filmu "Emmanuelle" a także w serialu "Słoneczny patrol". George'a Clooney'a poznała latem 2002 roku na planie filmu "Confessions Of A Dangerous Mind". Krótko później zaczęli się spotykać, ale romans zakończył się z inicjatywy Allen, która nie mogła znieść tego, iż co chwila w gazetach pojawiają się zdjęcia Clooney'a z innymi kobietami.

George, który kiedyś zapewniał, że po jednym nieudanym małżeństwie już nigdy więcej się nie ożeni, niedawno powiedział, że ma już dość bycia kawalerem. Włoskie źródła donoszą, iż Clooney i Allen wyraźnie mają się ku sobie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Woody Allen | George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje