Reklama

Reklama

Daj mu to, co najlepsze

Twój partner wraca do domu po pracy wyraźnie zmęczony, co więcej: miał naprawdę fatalny tydzień.

A ty, aby zafundować mu relaks, proponujesz wyjście na wystawny obiad, na który wypadałoby się odpowiednio ubrać. On z kolei marzy o tym, by wyłożyć się przed telewizorem z puszką ulubionego piwa w ręku. Co robić?

Reklama

To jasne, że lubisz bywać w lokalach, a elegancko zaserwowane jedzenie zawsze budziło twój apetyt. I chwała ci za to, że myślisz, jak partnerowi umilić czas wolny. Ale może spróbowałabyś wejść w jego skórę i zgodziła się na mało rozwojowy wieczór przed ekranem.

Jeśli chcesz pokazać, że kochasz partnera i jego dobro leży ci na sercu, daj mu to, czego chciałby on, a nie ty, gdybyś była na jego miejscu. Im lepiej i szybciej będziesz rozpoznawać jego potrzeby i na nie właściwie reagować, tym jaśniejszy sygnał będzie płynął od ciebie, że twój partner jest ci drogą osobą.

Mężczyźnie pochlebia, gdy jego partnerka zna jego duszę i wychodzi naprzeciw niewypowiedzianym pragnieniom, doceni jej inicjatywę i pomysłowość, byleby nie polegała ona na zmuszaniu go do rzeczy, na które nie ma właśnie ochoty. Najbardziej marzy o tym, by partnerka odbierała i nadawała na podobnych falach bez koniecznego czasochłonnego trudu zestrajania odbiorników.

Dla scementowania związku na pewno warto spróbować poznać tajniki zasad gier zespołowych od piłki nożnej poczynając na hokeju kończąc, zapisać się na lekcje gry w tenisa czy rozpocząć kurs jazdy na motocyklu, zaprzyjaźnić z wędką i weekendową ciszą jeziora czy polubić filmy akcji ze Stevenem Seagalem czy Chuckiem Norrisem - niepotrzebne skreślić.

Można by się oburzyć - czy mężczyzna też nie mógłby w ramach kompromisu polubić filmowe romanse albo wiosenne spacery kończące się zbieraniem pierwszych kwiatów, czy to zawsze kobieta powinna w mig odczytywać pragnienia swojej połówki i starać się je zaspokajać?

Ale skoro należymy do tej lepszej, bo bardziej domyślnej i zdolnej do empatii części ludzkości, z większą łatwością przyjdzie nam troska o dobro partnera i trwałość związku, bo uczynimy to w naturalny sposób, a na dodatek zwiążemy ze sobą partnera do tego stopnia, że poszukiwania drugiego damskiego ideału uzna za zajęcie niewarte zachodu.

Dowiedz się więcej na temat: partner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje