Reklama

Reklama

Ewa Minge bez kolekcji

Kolekcja ubrań wartości 100 tysięcy euro, które zaprojektowała polska projektantka Ewę Minge, została skonfiskowana przez urzędnika sądowego, na wniosek Włoskiej Izby Mody.

Stało się to na dzień przed pokazem kreacji stylistki w Rzymie - poinformowała w poniedziałek wieczorem, 11 lipca, agencja ANSA.

Ewa Minge zwołała na wtorek konferencję prasową w Rzymie, podczas której ma wyjaśnić przyczyny konfiskaty części swej kolekcji.

Nie jest jasne dlaczego urzędnik sądowy przychylił się do wniosku Włoskiej Izby Mody i skonfiskował część kolekcji. Według nieoficjalnych informacji, prawdopodobnie chodzi o kwestie finansowe.

W rozmowie z Ewa Minge nie chciała zająć stanowiska w tej sprawie i zapowiedziała, że wypowie się na ten temat we wtorek, a więc dniu w którym po południu w Audytorium w Wiecznym Mieście odbędzie się jej pokaz w ramach przeglądu Alta Moda.

Reklama

- Pokaz odbędzie się mimo wszystko - zapewniła stylistka. Według agencji ANSA, pokaz będzie skromniejszy i uboższy o cenne, skonfiskowane futra.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje