Reklama

Reklama

Faceci, których trzeba unikać

Marzysz o związku ze sławnym, bogatym i utalentowanym? Życie z celebrytą nie zawsze jest uroczą bajką. Czasami bywa upokorzeniem, bólem, piekłem. Zobacz facetów, których należy unikać!

Mel Gibson

Przez lata podawał się za wzorowego chrześcijanina, który nie uznaje aborcji i antykoncepcji, za to hołubi wartości rodzinne. Świadectwem miało być jego własne życie: z żoną spędził 28 lat i miał siedmioro dzieci.
Jednak pewnego dnia bogobojnemu Melowi po prostu się odwidziało. Znalazł sobie kochankę i wkrótce pokazał swoje prawdziwe oblicze. Nową partnerkę, Oksanę Grigorievę wyzywał, bił (wybił jej dwa zęby, kiedy trzymała na rękach ich dziecko) i zastraszał ("jeśli zostaniesz zgwałcona przez bandę czarnuchów, to będzie twoja wina"), groził jej nawet bronią.
Świat był zszokowany, ale już wiele lat wcześniej Mel nie krył się ze swoimi poglądami: "Mężczyźni i kobiety nie są równi" - mówił.

Tiger Woods

Kiedy kobieta dowiaduje się, że jej mąż miał kochankę jest zrozpaczona. A jak czuje się kobieta, której maż miał czternaście kochanek? Wie to Elin Nordegeren była żona Tigera Woodsa, która swój ból, rozpacz i upokorzenie musiała przeżyć na oczach całego świata.
A jaki był Tiger dla kochanek? Opowiada o tym jedna z nich, Mindy Lawton: - Tiger lubił to robić w sposób ordynarny. (...) Nie chciał okazywać mi uczuć. Chciał ode mnie tylko seksu. Kiedy dzwonił, zawsze chodziło mu o jedno.
Inna, Cori Rist wyznała: - Nawet, gdy był ze mną w łóżku wysyłał SMS-y do innych kobiet.

Andrzej Żuławski

Związki z celebtytami potrafią być ciężkie a problemy, które się w nich pojawiają z łatwością nabierają rozgłosu, ale często prawdziwa bomba wybucha dopiero po rozstaniu. Wystarczy, że dawny ukochany postanawia się zemścić. Jeżeli były facet pisuje książki, może nie marnować czasu na mamrotanie wyzwisk przez telefon. Może odpowiednio obsmarować kobietę, z którą był, w najnowszej powieści. Kiedy Andrzej Żuławski napisał "Nocnik", środowisko, media i sama zainteresowana - jednym słowem wszyscy - zwrócili uwagę na liczne zbieżności między główną bohaterką Esterką, a byłą dziewczyną Żuławskiego. Zdanie to podzielił nawet Sąd Apelacyjny w Warszawie, który zdecydował o zakazie publikacji książki przynajmniej do końca procesu. Nic dziwnego, pisarz określa swoją bohaterkę jako: "szmatę, w którą spuszczają się hollywoodzkie ch...".

Chris Brown

Na groźbach nie skończył także Chris Brown. W brutalny sposób pobił swoją dziewczynę Rihannę dzień przed rozdaniem nagród Grammy. Uderzał jej głową o okno samochodu, bił pięścią po twarzy i dusił. Po zdarzeniu Chris zapewniał w mediach, że nadal kocha Rihannę i że "nie był wtedy sobą". Był na tyle przekonujący, że kilka tygodni po ataku piosenkarka na krótko się z nim pogodziła . Wkrótce jednak zdała sobie sprawę, że naraża nie tylko swoje życie i zdrowie, ale daje zły przykład młodym dziewczynom, zachęcając je, aby wróciły do swoich prześladowców.

Jude Law

"A wiesz, że tata spał w jednym łóżku z naszą nianią?" - żadna kobieta nie chciałaby usłyszeć takich słów od dzieci, ale to właśnie spotkało Siennę Miller. Jej ówczesny partner (obecnie znowu są razem) - Jude Law jest bożyszczem kobiet na całym świecie, ale, jak się okazało, związek z takim facetem bynajmniej do sielanek nie należy.
Wkrótce Sienna miała okazję wysłuchać wyznań samej kochanki, niani dzieci Jude'a: "Po raz pierwszy kochaliśmy się na stole bilardowym. Dawał mi rozkosz jak prawdziwy mistrz sztuki miłosnej. Był cudowny!" - opowiadała Daisy Wright. Zupełnie innego zdania była striptizerka Erica Coburn, z którą Jude zdradzał swoją poprzednią żonę: "Był kiepski, powiedział mi, że to jego pierwszy romans. A wkrótce okazało się, że jestem w ciąży. Za namową Jude'a usunęłam ją" - zwierzała się później Erica.
Ostatecznie także kochankom związki z Judem nie wyszły na dobre. Nawet zachwycona miłosnym kunsztem aktora Daisy wyznała w końcu: "Najbardziej bolesne jest to, że myślałam, że oprócz seksu łączy nas przyjaźń. Ale kiedy sprawa się wydała, potraktował mnie jak niepotrzebny kłopot i zwolnił".
Sienna nie wyciągnęła z tego, co zaszło tak radykalnych wniosków jak Rihanna i postanowiła wrócić do Jude'a. Widocznie liczy na to, że się zmienił.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy