Reklama

Reklama

Falbany i plisy

Najmodniejszymi w tym sezonie spódnicami są te z plisami i falbanami. Widać to na wybiegach, sklepowych wystawach i już na ulicach.

Spódnice na topie to nie tylko te uszyte z kilku falban, ale także i te, które są ozdobione pojedynczą falbanką na samym dole.

Falbany to nie tylko dodatek do spódnic. To także element sukienek, marynarek i bluzek.

Druga najmodniejsza z form to plisy. Mogą być wąskie, szerokie, ułożone w kontrafałdy, zaczynające się tuż pod paskiem lub dopiero nad linią kolan.

Niestety takie bogate falbany i plisy są przeznaczone dla szczupłych kobiet, bo powiększają optycznie sylwetkę. Jednak kobiety o szerszych udach nie powinny się tym martwić, muszą tylko zwrócić uwagę, żeby falbany i plisy były skromniejsze. Wystarczy, że założą wąską spódnicę z pojedynczą falbanką na dole lub taką z szerokimi plisami zaczynającymi się tuż nad kolanami. I też będą modne!

Reklama

Szukając spódnic na wiosnę i lato warto zajrzeć do naszych piwnic, bo może się okazać, że znajdziemy tam coś w dobrym stanie jeszcze po naszych mamach. One przecież już chodziły w takich rzeczach. Bo moda lubi się powtarzać...

A oto propozycje projektantów:

fot. AFP

Więcej zobacz w naszej galerii

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: moda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje