Reklama

Reklama

Gotów na ślub

Jeśli próbujesz nakłonić swego chłopaka do podjęcia wyzwania, jakim jest małżeństwo, to już teraz możesz dać sobie z tym spokój.

Tak naprawdę nie możesz w żaden sposób przyspieszyć tego procesu. Nie oznacza to oczywiście, że nigdy to nie nastąpi...

Skończ z naprowadzaniem na temat, manipulowaniem, dawaniem do zrozumienia, że już czas, że jak nie on, to ktoś inny jest na horyzoncie. Mężczyźni naprawdę się zakochują i wchodzą w związki małżeńskie, ale zgodnie ze swoim biologicznym zegarem, który tyka nieco inaczej niż kobiecy.

Jak jednak dotrwać do tego momentu i wykorzystać czas na przekonanie mężczyzny, że właśnie w tobie znalazł idealną dla siebie połówkę? Po pierwsze - znaleźć kogoś, kogo nie trzeba będzie zbyt usilnie przekonywać. Łatwo powiedzieć?

Reklama

Oto kilka wskazówek dla poszukujących tego gotowego do "zaobrączkowania".

Już dość kawalerstwa

Mężczyzna, który jest gotów do małżeństwa nie czuje się już dobrze w samotności, nie porywa go przesiadywanie w pubach czy granie z kumplami w bilard. Nie znajduje też tej samej radości co dawniej w dyskotekowym szaleństwie. Otwarcie stwierdza, że to strata czasu i oszukiwanie się, podczas gdy prawdziwe życie toczy się z partnerką u boku. Zatem najpewniej w barze czy na dyskotece nie znajdziesz kandydata na męża.

Finansowo niezależny

Większość mężczyzn pragnie osiągnąć niezależność finansową przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań. Jeśli z trudem wiążą koniec z końcem i co miesiąc muszą dokonywać wyboru między rachunkami, które trzeba zapłacić a tymi, które mogą jeszcze poczekać - to znak, że niechętnie wezmą na swe barki kolejny finansowy ciężar. Tobie potrzebny jest dorosły, dojrzały facet, na którego można liczyć (też finansowo), nie znajdziesz go wśród "lekkoduchów" chętnie żyjących na koszt rodziców lub partnerki.

Potrzeba bycia ojcem

Gdy mężczyzna zatrzymuje swój wzrok na dzieciach (czy podczas spaceru w parku, czy mijając szkołę) i sugeruje, że byłabyś świetną matką dla pięknych dzieci - to wyraźny znak, że "coś jest na rzeczy". Jeśli dodatkowo jest w przedziale wiekowym 28 - 33, to już czas zmaterializować swoje oczekiwania. Młodsi mężczyźni nie planują żeniaczki, starsi, ci zbliżający się do 40. powoli też już rezygnują z tego. Mężczyzna chce bowiem zachować sprawność fizyczną, by móc uczyć młode pokolenie zabawy i radzenia sobie w życiu. To też dowód na odpowiedzialne podejście do życia.

Zachowuje się jak mąż

Będąc gotowym do małżeństwa mężczyzna zaczyna się zachowywać jakby już był twoim mężem. Zapoznaje z rodziną i kręgiem znajomych, robi dalekosiężne plany na przyszłość, opowiada w szczegółach o swoim dniu pracy i chętnie słucha twoich opowieści.

Jest otwarty i szczery, nie przeskakuje z okienka na okienko, gdy zastaniesz go przy komputerze. Pozwala ci odbierać telefony, jeśli jesteś w jego mieszkaniu. A jeśli zaczyna ci przygotowywać miejsce w swojej szafie, to twoje dni jako singla są policzone.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje