Reklama

Reklama

Gwiazda też człowiek

Jaki sposób na udany dzień mają polskie gwiazdy? Niektórzy słuchają muzyki, inni nacierają się kotami. Gwiazda to przecież też człowiek i nie żyje samą pracą.

Początek dnia, mocna kawa, papieros. Za chwilę wyjazd do telewizji na nagranie porannego programu. Potem plan filmu, serialu, albo deski teatru. Tak swój dzień zaczynają popularni artyści. Nie mogą wstać lewą nogą, bo odbija się to potem na ich pracy.

Reklama

Wstawaj, szkoda dnia!

Zdaniem Rafała Mroczka, trzeba relaksować się już o poranku. Ma na to sposób. - Dzwonię do swoich bliskich, którzy dodają mi dużo pozytywnej energii. Staram się nie wstawać lewą nogą, włączam muzykę, a potem ruszam do pracy. - opowiada.

Gwiazdy zdają sobie sprawę, że wiele zależy od ich psychicznego nastawienia. - Staram się myśleć pozytywnie i często się uśmiechać - zdradza Małgorzata Kożuchowska. Aktorka, żeby się nie denerwować, rzadko sięga po plotkarskie gazety. - Omijam je szerokim łukiem, wtedy nie wpływają na moje samopoczucie - wyjaśnia.

Czas na relaks

Aktorzy nie mają zbyt wiele czasu dla siebie i rodziny. Muszą jednak zwalniać tempo, choćby dla rodziny. - Wolne chwile spędzam z dziećmi, za którymi naprawdę tęsknię - relacjonuje Małgorzata Foremniak. Dodaje, że najlepszy odpoczynek to dla niej po prostu smaczny, długi sen, o którym często może tylko pomarzyć.

Andrzej Grabowski, znany m.in. z "Pitbulla", czy "Świata według Kiepskich" dla frajdy jeździ na motorze. - Wkładam skórę, kask, wsiadam i jadę. Kiedyś jeździłem konno, a jazda na motocyklu trochę mi to przypomina - mówi aktor.

Na kłopoty - pieski i kotki

Dla niektórych gwiazd najlepszym relaksem jest zabawa ze zwierzakami. - Jak mam naprawdę wolną chwilę to bawię się z psem - opowiada Katarzyna Cichopek. Niedawno sprawiła sobie czworonoga rasy Jack Russell Terier. Nadała mu imię... Mini. To skrót od "maciupcia".

Z kolei Tatiana Okupnik jest miłośniczką kotów. - Mam trzy kociaki. Wystarczy się nimi natrzeć i mam naprawdę udany dzień. - śmieje się piosenkarka.

(tp)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje