Reklama

Reklama

Heidi Klum urodziła córkę

Niemiecka supermodelka Heidi Klum urodziła przed kilkoma dniami córkę o imieniu Lou Sulola Samuel - potwierdziła rzeczniczka prasowa gwiazdy.

Jak donosi portal People.com, dziewczynka przyszła na świat 9 października w szpitalu w Los Angeles i tym samym dołączyła do rodzeństwa - 2,5-letniego Johana, 4-letniego Henry'ego oraz 5-letniej Leni.

Mąż Klum - brytyjski piosenkarz Seal - napisał w poniedziałek w oficjalnym oświadczeniu: "Trudno sobie wyobrazić, że będzie się kochać kolejne dziecko tak samo jak te, które już są na świecie. Powie wam to każdy, kto ma rodzinę. Gdzie znaleźć tę dodatkową miłość? Jeśli kochasz swoje narodzone już dzieci całym swoim sercem, to skąd wziąć serce by kochać następne?"

Reklama

"W piątek 9 października 2009 roku o 19:46 odpowiedź na to pytanie pojawiła się pod postacią czwartego dziecka"- wyznał muzyk. "Urodziła się Lou Sulola Samuel i od momentu, kiedy spojrzała nam w oczy, poczułem nieskończoną miłość od pierwszego wejrzenia. Ona jest tak piękna, że nie da się tego opisać słowami i jesteśmy dumni, że wybrała nas, abyśmy mogli obserwować, jak będzie dorastać" - dodał.

36-letnia Klum niedawno złożyła wniosek o zmianę nazwiska na nazwisko jej męża - Samuel. Modelka i 46-letni autor hitu "Kiss From a Rose" pobrali się w 2005 roku.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje