Reklama

Reklama

Jak to robią gwiazdy?

Każda z nich ma swój sposób na uzyskanie szczupłej sylwetki i nie zawsze są to drakońskie diety. Sprawdź co robią sławne kobiety, aby mieć piękne ciało.

Zgrabna sylwetka to marzenie każdej kobiety. Często panie zapatrzone w idealne sylwetki gwiazd starają się im dorównać, a przynajmniej przybliżyć do ideału. Warto poznać "tajną broń" gwiazd, w walce z niepokornym ciałem.

Liv Tyler i Kirsten Dunst są wierne znanej od dawna technice ćwiczeń pilates: "Pierwszą, podstawową zasadą pilates jest koncentracja. To jak głaskanie się po głowie i klepanie po brzuchu jednocześnie; nie jest to niemożliwe, ale stanowi pewne wyzwanie" - wyjaśnia na łamach "People" trenerka, która opiekuje się Liv i Kirsten.

Reklama

Aktorka Patricia Clarkson chwali sobie ćwiczenia na maszynie służącej do wypychania ciężaru za pomocą nóg. "To dobre na pośladki" - zachęca gwiazda.

Maria Menounos, amerykańska aktorka i prezenterka telewizyjna, aby zachować zgrabną sylwetkę wybrała krav megę. "To niesamowite ćwiczenie na całe ciało, jest zabawne i uczy jak można się obronić w każdej sytuacji" - wylicza korzyści Maria.

Paulina Porizkova regularnie uczęszcza na zajęcia z tradycyjnego, indyjskiego tańca bhangry. "Muzyka sprawia, że aż chce się ruszać" - tłumaczy modelka. Na pewno warto spróbować ...

Czytaj też:

Ekstremalna dieta Angeliny Jolie

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: ciało | pilates | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje