Jimmy Choo: Madonna woli moje buty od seksu

Królowa pop Madonna woli nową parę butów od seksu. Tak przynajmniej twierdzi znany projektant mody - Jimmy Choo.

Jak podaje portal Contactmusic.com, Choo zdradził, że gwiazda, która ma na koncie małżeństwa z Guyem Ritchie i Seanem Pennem, przyznała, że perspektywa posiadania zaprojektowanych przez niego szpilek cieszy ją bardziej od gorącej nocy z mężczyzną.

Reklama

"Madonna wyznała mi, że zakup pary butów mojej firmy daje jej więcej satysfakcji niż seks" - powiedział Choo. "Przynajmniej wiesz, że ta przyjemność potrwa wiecznie!" - dodał.

Wygląda więc na to, że 52-letnia piosenkarka, która spotyka się obecnie z 23-letnim brazylijskim modelem - Jesusem Luzem, zmieniła swoje nastawienie do seksu od czasu rozwodu z Guyem Ritchie. Zanim para rozstała się, Madonna wielokrotnie szczyciła się publicznie ich "niesamowitym życiem erotycznym".

"Nie wiem kto powiedział, że fakt posiadania dzieci i bycia w związku małżeńskim oznacza bark erotyzmu w życiu" - powiedziała kiedyś Madonna. "Nasze życie intymne jest niesamowite. Ale musiałam poślubić kogoś, kto jest w tych sprawach tak samo mocny, jak ja. Guy jest zdecydowanie mocny. Musiałam wyjść za mąż za kogoś, kto byłby dla mnie wyzwaniem, inaczej szybko bym się znudziła" - dodała.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: buty | Jimmy Choo | Madonna

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje