Reklama

Reklama

Johnny Depp - zakochany

Popularny aktor Johnny Depp (43 l.), którego niedawno mogliśmy podziwiać w filmie "Rozpustnik", a od piątku 21 lipca w drugiej części przygód przesympatycznych piratów "Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka" przyznaje, że sens w życiu odnalazł dzięki miłości do Vanessy Paradis.

Aktor wspomina, że dopiero spotkanie miłości jego życia uświadomiło mu, że musi zmienić swój hulaszczy tryb życia.

Reklama

- Przez 35 lat żyłem jak we mgle. Nie wiedziałem czego chcę, ani kim jestem. Uciekłem ze szkoły, gdy miałem 15 lat. Kiedy zostałem aktorem, brałem narkotyki, piłem, demolowałem hotele. To wszystko zmieniło się, gdy spotkałem Vanessę Paradis (33 l.) - wspomina aktor.

- Pewnego wieczoru zobaczyłem Vanessę na przyjęciu w Paryżu, ale zabrakło mi odwagi, żeby ją zagadnąć. Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia - opowiadał w wywiadzie Depp.

Johnny Depp i Vanessa Paradis są parą już od siedmiu lat. Mają dwójkę dzieci, córkę Lily Rose Melody i synka Jacka Johna Christophera.

- Przy narodzinach córki pierwszy raz całkowicie poświęciłem się innym ludziom. Widok matki z jej dzieckiem jest najpiękniejszy na świecie - wzrusza się odmieniony gwiazdor. - Od pierwszego dnia, gdy zamieszkaliśmy razem, uważamy się za męża i żonę. Nie potrzebujemy na to papierka - mówi aktor, który przeciwny jest instytucji małżeństwa.

Dowiedz się więcej na temat: aktor | Johnny Depp | depp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje