Reklama

Reklama

Jolie chce się spotkać z Aniston

Angelina Jolie (31 l.) chce spotkać się prywatnie z Jennifer Aniston (37 l.), by osobiście zapewnić ją, iż romans z Bradem Pittem zaczął się już po rozpadzie małżeństwa Aniston i Pitta.

Jolie mówi, że ona i Pitt stali się dobrymi przyjaciółmi na planie filmu "Mr & Mrs Smith" w 2004 roku i ostatecznie "zostali parą", stało się to jednak dopiero później.

Aktorka zapewnia, że w czasie kręcenia zdjęć była zbyt zajęta opieką nad swym adoptowanym synkiem Maddoksem, żeby mieć czas na romansowanie z Bradem, a poza tym było dla niej jasne, że Pitt był wtedy związany "z kimś kogo kocha i szanuje".

Pitt i Aniston rozeszli się w styczniu 2005 roku, a Pitt i Jolie zostali sfotografowani na wspólnych wakacjach w Kenii w maju 2005 roku, potwierdzając tym samym krążące w mediach plotki o ich romansie.

Reklama

Jolie wspomina, że widziała Aniston na planie filmu "Mr & Mrs Smith", jednak było to tylko przelotne spotkanie. Aktorki zdążyły się tylko przywitać i podać sobie ręce.

"Jednak nie usiadłyśmy nigdy razem i nie porozmawiałyśmy. Gdyby Jennifer zdecydowała się na rozmowę, bardzo chętnie bym się na to zgodziła".

Jolie i Pitt są już rodzicami adoptowanych dzieci Maddoksa i Zachary oraz biologicznej córeczki Shiloh Nouvel.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: pitt | jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje