Reklama

Reklama

Lepszy w łóżku od Brada Pitta!

Była gwiazda serialu "Przyjaciele" oraz eks żona Brada Pitta (42 l.) - Jennifer Aniston (37 l.) stwierdziła, że jej obecny partner Vince Vaughn (36 l.) jest lepszym kochankiem od gwiazdora "Troi".

Nie było to oficjalne wystąpienie Aniston, tylko zdanie rzucone podczas wieczoru z koleżankami, ale i tak wystarczyło, by magazyn "America's New Weekly" powoływał się na "przyjaciółki" aktorki.

Według nich podczas "babskiego wieczoru", który Aniston spędzała z przyjaciółkami, doszło do tradycyjnego wyliczania " z kim i kiedy było ci najlepiej". Według świadków z ust Aniston ani razu nie padło nazwisko Pitta.

- Vince jest najlepszym kochankiem. Potrafi zrozumieć moje seksualne pragnienia, a także jest dla mnie emocjonalnym oparciem - miała powiedzieć Aniston.

Reklama

Para zapoznała się niedawno na planie komedii, a podczas promocji obrazu w Paryżu mówiono o tym, że Vince jest już po zaręczynach.

- Jest inaczej niż wszyscy sądzą. Jennifer wcale nie ma już ochoty na wielkie wesele, na które przybędą same gwiazdy. Pragnie po prostu być szczęśliwa z Vince'm - mówi "zaufana" przyjaciółka.

Ale plotki o weselu już się rozeszły, a media poinformowały, że Aniston zaprosiła na ceremonię matkę i siostrę Pitta, z którymi pozostaje w dobrych stosunkach. Dopiero gdy dojdzie do ślubu przekonamy się, czy Vince Vaugn jest lepszym mężem od Brada Pitta...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje