Reklama

Reklama

Lubimy miłość

Całkiem niedawno jeden z brytyjskich magazynów dla kobiet zaproponował swym czytelniczkom wybranie najlepszej pary.

Całkiem niedawno jeden z brytyjskich magazynów dla kobiet zaproponował swym czytelniczkom wybranie najlepszej pary.

Pod uwagę brano m.in. ogólne wrażenie, jakie sprawiali partnerzy, wzajemne odnoszenie się do siebie, stosunek do mediów i show-biznesu oraz dbałość o związek.

Wyniki może nie były zaskoczeniem, potwierdziły jednak, że kobiety są romantyczne. Wskazały na te cechy w związku, które kobiety cenią najbardziej, pokazały, jak bardzo w cenie jest szczere uczucie miłości i okazywana sobie czułość.

Bezsprzecznymi zwycięzcami okazali się Jenny Aniston i Brad Pitt. To para, która bez wątpienia żyje w szczerym, uczciwym związku. Mimo, że obydwoje są gwiazdami dużego formatu, nie obnoszą się ze swym związkiem przed kamerami. Wyglądają na wciąż prawdziwie zakochanych, a to, że Brad mówił coraz częściej o dzieciach, o powiększeniu rodziny (od niedawna wtórowała mu Jenny, a rzecznik pary nie dementuje informacji o ciąży Jenny) dodaje im dodatkowego czaru. Co więcej - para poszukuje dla siebie domu na Wyspach Brytyjskich, by z dala od zgiełku wychować swoje potomstwo.

Reklama

Z drugiego miejsca cieszyć się mogą Victoria i David Beckhamowie, którzy mimo niedawnego zamieszania wokół wątpliwej wierności małżonka (asystentka Rebecca Loos), jak i fatalnej dyspozycji gwiazdy piłki nożnej podczas Euro 2004, wciąż cieszą się sympatią Brytyjczyków. Bywały dni, kiedy prasa nie zostawiała na Davidzie suchej nitki, małżeństwo jednak zdaje się niewzruszone, a niedawna decyzja Victorii i przeprowadzce do Madrytu ucina jakiekolwiek plotki o kryzysie.

Nadspodziewanie wysoko uplasowali się Gwynneth Paltrow i Chris Martin, para, która niejako zniknęła sprzed kamer i w zaciszu wije swoje gniazdko. Nowo narodzona córeczka, Apple, dodatkowo połączyła uczuciem i tak mocno zakochanych w sobie partnerów.

Tuż za nimi figurują w rankingu Madonna i Guy Ritchie, najprawdopodobniej dzięki temu, iż Guyowi udało się utemperować swoją znaną z licznych ekscesów żonę. Teraz para unika kamer i aparatów fotograficznych, stara się żyć na co dzień normalnym życiem przeciętnych mieszkańców Wysp. Na uwagę zasługuje też fakt, iż ostatnimi czasy zarówno Madonna, jak i Guy zainteresowali się mistycyzmem i Kabałą.

Porozmawiaj na Forum

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: para | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy