Reklama

Reklama

Łzy: Wokalistka szuka faceta

Sukcesy zespołu Łzy nie idą w parze z osobistymi sukcesami jego wokalistki Ani Wyszkoni. 23-letnia piosenkarka kilka miesięcy temu ujawniła, że jej małżeństwo rozpadło się.

Obecnie przed sądem toczy się sprawa rozwodowa. Wokalistka poznała swego męża mając zaledwie 17 lat. W czasie wspólnego życia doczekali się synka Tobiasza, dziś półtorarocznego.

"Potrzebuję kogoś, kto będzie się mną opiekował, a u męża tego nie znalazłam. Nie widywaliśmy się często i bliskość zaczęła umierać. Nasze rzadkie spotkania przeradzały się zawsze w różnice zdań, bez możliwości kompromisu" - ujawnia Ania w rozmowie z "Super Expressem".

Z mężem, na co dzień pracującym za granicą, wokalistka wybudowała nawet dom, lecz nie zdążyli w nim wspólnie zamieszkać, gdyż ich małżeństwo rozpadło się. Obecnie dom stoi w stanie surowym, a mąż piosenkarki nie zgadza się na jego sprzedaż.

Reklama

Pomimo problemów osobistych Ania wraz z zespołem Łzy intensywnie koncertuje. Tobiasz zostaje wówczas pod opieką babci. Ojciec odwiedza malca, gdy mama wyjeżdża na koncerty.

"Na razie nawet bez mężczyzny u boku czuję się absolutnie szczęśliwa. Potrzebuję faceta, który po prostu nosiłby spodnie" - wyjaśnia wokalistka Łez.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: małżeństwa | Łzy | wokalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy