Reklama

Reklama

Mezo na ślubnym kobiercu

To może być smutna wiadomość dla wielu fanek poznańskiego rapera Jacka Mejera, lepiej znanego swym fanom jako Mezo. 3 czerwca, przestanie on być kawalerem.

A wkrótce na świat przyjdzie pierwszy potomek popularnego hiphopowca.

Autora "Mezokracji" usidliła Sandra Łupicka, siostra Remika, szefa wytwórni UMC, który jest wydawcą płyt Meza. Szczęśliwi małżonkowie poznali się trzy lata temu właśnie dzięki Remikowi.

Ślub odbędzie się w jednym z poznańskich kościołów, a wesele w lokalu pod Poznaniem. Jak dowiedział się portal INTERIA.PL, goście będą bawić się przy stołach suto zastawionych chłopskimi przysmakami, nie zabraknie wiejskich kiełbas, pysznych wypieków i najlepszej na świecie polskiej wódki.

Do tańca zagrają zaprzyjaźnieni DJ-e Hen i Spox.

Reklama

Na imprezie pojawi się liczne grono polskich raperów. Swój udział zapowiedzieli m.in. Liber, Doniu, Owal i Duże Pe. Nie zabraknie również przedstawicieli branży aktorskiej (Kasia Bujakiewicz) i sportowej (Mirosław Okoński, były piłkarz Lecha Poznań).

Ale to nie ostatnia szczęśliwa uroczystość, jaka w najbliższym czasie czeka sympatycznego rapera. Po ślubie będzie czas na chrzciny, bo z dobrze poinformowanych źródeł dowiedzieliśmy się, że Mezo już wkrótce zostanie ojcem.

Młodzi rodzice spodziewają się potomka jesienią, ale wciąż nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Podobno podczas ostatniego badania USG maluch ruszał się tak gwałtownie w brzuchu mamy, że lekarze nie byli w stanie ustalić jego płci.

Szczęśliwym małżonkom i przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mezo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy