Reklama

Reklama

Miłosne szeptanie

4 pomysły dla zakochanych.

Podobno zakochanym do szczęścia wystarcza już samo patrzenie sobie w oczy. Gdyby jednak było inaczej - przedstawiamy kilka propozycji na inne czułości.

Domowe kino

W prawdziwym kinie nie przytulisz się do niego tak czule jak na domowej kanapie. Poza tym w każdej chwili będziecie mogli przerwać film na namiętny pocałunek. W takich warunkach obejrzy z tobą nawet romantyczną komedię.

Romantyczna randka

Nawet jeśli jesteście sobie bardzo bliscy, wybierzcie się znowu na typową "pierwszą" randkę. Poprzedź ją godzinnym przymierzaniem ciuchów. On niech nie zapomni o kwiatach i odprowadzeniu cię do domu przed 23. No, a na pożegnanie tylko niewinne cmoknięcie w policzek.

Reklama

Czułe SMS-y

Usychacie z tęsknoty, nawet gdy nie widzicie się tylko przez kilka godzin. A od czego są telefony? Wyślij ukochanemu SMS z niemoralną propozycją w momencie, gdy wiesz, że ma naprawdę ważne spotkanie...

Wasz miłosny szyfr

"Kocham cię" można powiedzieć na wiele sposobów. Spróbujcie wymyślić tajny miłosny kod, który tylko wy będziecie w stanie rozszyfrować. Będzie on waszą słodką tajemnicą, niedostępną dla innych.

Bella Relaks
Dowiedz się więcej na temat: miłosne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje