Reklama

Reklama

Moore i Kutcher z obrączkami

24 września aktorka Demi Moore (42 l.) oraz Ashton Kutcher (27 l.) powiedzieli sobie wreszcie sakramentalne "tak". Ceremonia ślubna zwieńczyła dwuletnią znajomość gwiazdorskiej pary.

Rzecznicy gwiazd są na razie nieosiągalni, ale zarówno "US Weekly" jak i "People Magazine" podały informację o ślubie na swych stronach internetowych tuż po uroczystości.

"US Weekly", które pierwsze doniosło o ceremonii odnotowało około 100 gości weselnych, wśród których znaleźli się m.in. były mąż Moore Bruce Willis (50 l.), oraz aktorka Lucy Liu (36 l.).

Moore zaczeła spotykać się z Kutcherem w 2003 roku, tuż po swej roli w filmie "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość".

To pierwszy ślub Kutchera. Jego żona już po raz trzeci mówi "tak". W latach 1980-84 Demi Moore była żoną rockowego muzyka Freddie'go Moore'a. Jej drugim mężem był przez 13 lat Bruce Willis.

Reklama

"People Magazine" napisał, że Kutcher i Moore spotkali się po raz pierwszy na obiedzie w Nowym Jorku w 2003 roku. Po tym jak aktor zaczął spotykać się z gwiazdą filmu "Striptease" czasopismo odnotowało, że "szybko znalazł sobie miejsce w życiu trzech córek" Moore z małżeństwa z Willisem. Dziewczynki nazywały go MOD, co miało być skrótem od "My Other Dad" ("Mój Drugi Tatuś").

Małżeństwo gwiazdorskiej pary jest dowodem na odnotowywany przez socjologów trend charakteryzujący się tym, że starsze Amerykanki biorą sobie za mężów dużo młodszych mężczyzn.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | aktorka | moore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje