Reklama

Reklama

Nowa miłość Liz Hurley?

Liz Hurley, była długoletnia narzeczona Hugh Granta, podobno znów zadurzyła się w milionerze. Brytyjska aktorka i modelka jest podobno zauroczona z Arunem Nairem, który fortuny dorobił się na tekstyliach.

Jak donosi prasa brytyjska, Nair pomaga Liz dojść do siebie po przejściach ze Stevem Bingiem, ojcem synka modelki.

Reklama

Liz i Arun znają się podobno już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno pokazali się razem publicznie, na pokazie mody Christiana Diora w Paryżu. Według niektórych źródeł, Hurley zakochała się w milionerze pod koniec ubiegłego roku.

"Oni znają się już jakiś czas, ale dopiero w minionych kilku tygodniach coś zaczęło się między nimi dziać. Liz już przedstawiła go swoim znajomym jako swego chłopaka" - mówi jedna ze znajomych Hurley.

Liz i Arun spotykali się w tajemnicy przed wszystkimi od ponad miesiąca. Zdaniem znajomych Hurley, już od dawna nie wyglądała ona na tak szczęśliwą. Niedawno kilka wolnych dni spędziła razem z Nairem w alpejskim kurorcie St Moritz.

"On pochodzi z bardzo bogatej rodziny, która ma posiadłości rozsiane po całym świecie. Jest bardzo miłym człowiekiem, twardo stojącym na ziemi. Wydają się być bardzo szczęśliwi razem" - dodała znajoma Liz Hurley.

Dowiedz się więcej na temat: Wielka Brytania | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje