Reklama

Reklama

Passion for fashion - Anja Rubik

Znak rozpoznawczy- niezwykle szczupła sylwetka i krótka, zawadiacka blond czupryna plus... niemal zawsze uwodzicielsko niedomknięte usta. Anja Rubik - ikona polskiego i zagranicznego modelingu. Subtelna, o niezwykle plastycznej dla makijażystów twarzy, wspaniale potrafi wcielić się w każdą postać podczas sesji zdjęciowej czy pokazu mody.

Anja już kilkanaście sezonów prezentuje ekskluzywną odzież na pokazach mody takich projektantów jak m.in. Balmain, Yves Saint-Laurent czy Armani. Mimo tego nadal wszędzie jej pełno, jej tzw. niekomercyjna uroda nie opatrzyła się tak szybko jak wielu innych modelek o klasycznie pięknych rysach twarzy.

Reklama

Duża w tym zasługa krótkiej, potarganej fryzurki Anji. Większość jej koleżanek po fachu to właścicielki długich prostych włosów.

Gwiazda bez skandali

Lukratywne kontrakty, wielki świat i duże pieniądze nie przewróciły Rubik w głowie. Często podkreśla swą głęboką więź emocjonalną z rodzicami i siostrą.

Obserwując karierę naszej najlepszej modelki w zasadzie możemy jedynie podziwiać sesje zdjęciowe i pokazy z jej udziałem, bo w przypadku Anji o skandalach czy sensacji po prostu nie ma mowy.

Zawsze ułożona i odpowiedzialna nie zachłysnęła się sukcesem, choć międzynarodową karierę rozpoczęła już w wieku 15 lat. Pomogła jej w tym wspaniała znajomość języków obcych, pracowitość i przysłowiowy łut szczęścia.

Być jak Anja Rubik

W Polsce emocje budzi nieprzeciętnie szczupła sylwetka modelki. Niemal do znudzenia jest ona posądzana o anoreksję czy zaburzenia metabolizmu.

Biorąc pod uwagę fakt jej wysoki wzrost- bliski 180 cm oraz sukcesy Anji te rewelacje wydaja się być nieco przesadzone. Sama Rubik nieustannie dementuje plotki, twierdząc, iż jej smukłość jest zasługą genów i racjonalnego dbania o linię.

Szczupłego ciała miała naszej rodaczce podobno pozazdrościć sama Demi Moore, która na swej stronie internetowej, za pomocą rzekomego fotomontażu, swoją twarzą "firmowała" sylwetkę modelki.

Modelka piecze ciasto

Co może być hobby międzynarodowej gwiazdy wybiegów? Ania często chwali się umiejętnością pieczenia pysznych ciast. Co ciekawe, nigdy ich jednak nie kosztuje.

Podobno relaksuje ją sama czynność przygotowywania słodkich smakołyków. Ciasta trafiają więc do brzuchów znajomych i sąsiadów. Skarb nie dziewczyna z tej naszej Anji.

W wolnych chwilach Anja chętnie pisze o modzie w 25 Magazine, którego redaktorem jest jej chłopak, również model, Sasha Knezevic.

Podobnie jak wiele modelek zajęła się również projektowaniem mody. Owocem tego jest trwająca już drugi sezon współpraca z firmą Quazi. Projekty Anji to m.in. modne drapieżne buty.

Obecnie Anja firmuje swoją twarzą kampanię reklamową Fendi. Autorem fotografii jest sam Karl Lagerfeld.

Daria Woszczatyńska

Dowiedz się więcej na temat: modelki | sylwetka | fashion | Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje