Reklama

Reklama

Porozmawiaj ze Świętym Mikołajem!

Zła wiadomość: dzisiaj przez godzinę prezentów nie będzie. Dobra wiadomość: w tym czasie Święty Mikołaj będzie z wami rozmawiał. Zapraszamy na spotkanie z nim o godz. 13:00 w interaktywnym programie E-misja w tv.interia.pl!

Mikołaj z przyjemnością odpowie wam na wszystkie pytania. Nawet te najtrudniejsze. Jak najlepiej technicznie ulepić bałwana? Jak konserwować sanki? Gdzie rosną najsmaczniejsze choinki? Czy renifery lubią piwo? Nie ma problemu - jest na nie przygotowany.

Reklama

Macie jeszcze jakieś? Odwiedźcie tv.interia.pl o 13:00, a nie pożałujecie. Najpopularniejszy święty będzie rozmawiał z dziennikarzem INTERIA.PL, ale też z wami, za pośrednictwem tradycyjnego czata. I uwaga: wszystkie wasze wpisy będzie widział, lepiej więc nie zasłużcie na wielką rózgę. Zapowiedział już, że będzie je wysyłał kurierem. Pamiętajcie też, że jednym z powodów do radości Świętego Mikołaja jest fakt, że doskonale wie, gdzie mieszkają wszystkie niegrzeczne dziewczynki ;-)

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszego gościa, Bożego Narodzenia, wigilijnych zwyczajów i przepisów na świąteczne potrawy? Zapraszamy do naszego specjalnego serwisu choinka.interia.pl - sprawdźcie, co tam dla was przygotowaliśmy.

Aha - Mikołaj oczywiście ma dla was niespodziankę. Zamiast niszczyć płozy sań na bezśnieżnych drogach, rozda wam prezenty w studiu. Jesteśmy pewni, że waszym mężczyznom przypadną do gustu!

E-misja w tv.interia.pl, w środę 6 grudnia o godz. 13. Gość: Święty Mikołaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje