Reklama

Reklama

Raport Kupidyna

Przygotowała Joanna Kowalik.

Baran

W Walentynkowym czasie wszystkie wolne Barany mają szansę na poznanie drugiej połówki, muszą się tylko bardziej otworzyć na relacje międzyludzkie. W tym dniu przestań na pierwszym miejscu stawiać pracę i obowiązki związane z domem. Zadbaj o swój wygląd zewnętrzny i pamiętaj, aby w Święto Zakochanych nie być samemu. Wybierz się na spotkanie z przyjaciółmi albo sam przyszykuj komuś kolację-niespodziankę. Nie bój się zrobić pierwszego kroku i skorzystaj z pomocy Kupidyna, który w ten wyjątkowy dzień na pewno ci pomoże.

Reklama

Barany będące w związku powinny postarać się, aby ten dzień był przez partnera długo nie zapomniany. Skorzystaj ze swojego kreatywnego umysłu i zrób oryginalną niespodziankę. Może z pomocą Kupidyna uda się zarezerwować stolik w romantycznej restauracji albo zorganizować króciutki wyjazd we dwoje?

Byk

Wolne Byki w czasie Walentynek mają szansę na poznanie miłości, ale muszą wreszcie ruszyć się z miejsca. Ciągłe użalanie się nad sobą i myślenie o wcześniejszych nieudanych związkach do niczego dobrego nie prowadzi, a jedynie powoduje zastój w życiu. Aby osiągnąć sukces musisz zacząć z otwartym sercem czekać na nowy, lepszy związek i zapomnieć o tym, co było kiedyś.

Byki będące w związkach podczas Walentynek powinny pobudzić swoją fantazję. Postarajcie się przygotować dla partnerów coś bardziej oryginalnego niż romantyczna kolacja albo kino. Waszym kluczem do sukcesu jest też wprowadzenie do związków więcej swobody. Musicie przestać na każdym kroku kontrolować partnerów i pokazać im, że macie do nich zaufanie.

Bliźnięta

Samotne Bliźniaki w te Walentynki powinny wykorzystać swoją otwartość na ludzi i pójść w miejsca, w których mogą zawrzeć nowe znajomości. Warto wybrać się na koncert albo na potańcówkę. Macie szansę na poznanie bratniej duszy, ale też na niezapomnianą zabawę. To dla was dobry czas na rozpoczęcie nowych znajomości, które będą owocowały w przyszłości.

W Walentynki Bliźniaki będące w związkach powinny wykorzystać swoje zdolności artystyczne i manualne. Może zamiast zwykłej kolacji przy świecach zabierz partnera na szalone tańce w gorących rytmach salsy albo sam zorganizuj taneczną imprezę Walentynkową. Postaraj się, aby te Walentynki były szalone a zarazem romantyczne. Zaskocz partnera oryginalnością, a oboje nie będziecie tego żałować!

Rak

W Walentynki samotne Raki powinny rozejrzeć się w środowisku swoich znajomych. Ponieważ jest osoba, która od dawna ubiega się o twoje względy, więc nie zdziw się, gdy dostaniesz jakąś miłą niespodziankę. Gdy zostaniesz zaproszony na Walentynkową kolację, to nie odmawiaj, bo to może być twoja wielka szansa.

Raki będące w związku powinny za pomocą swoich dobrych serc przygotować partnerowi romantyczną kolację. Pokaż, że jest ważny w twoim życiu. Oczaruj partnera nową fryzurą albo kreacją. Zmiana wizerunku będzie bardzo korzystna.

Horoskop Kupidyna
Wyślij SMS o treści: MY (wpisz datę urodzenia) na 72020
np. MY 10121975
Koszt 2 zł netto; 2,44 zł brutto.

Na następnej stronie znajdziesz inne znaki zodiaku

Lew

W Walentynki ludzie urodzeni pod tym znakiem muszą przestać być, choć na chwilę, racjonalistami. Wiecie co jest dla Was dobre, ale często Wasze serca zagłusza rozum. Jeśli zaufacie sercu, to macie szansę na udany wieczór albo na nową, korzystną znajomość.

Kluczem do sukcesu Walentynkowego Lwów będących w związku jest romantyczna kąpiel we dwoje. Postaraj się stworzyć nastrojowy klimat i powiedzieć partnerowi w oryginalny sposób jak ci na nim zależy. Może to być dobra okazja, aby zapomnieć o drobnych sprzeczkach i kłótniach, które namieszały w waszym związku.

Panna

W Walentynki Panny, które jeszcze nie są w związku, powinny kierować się swoimi dobrymi sercami. Czas Walentynek jest dla samotnych Panien dobry na miłosne podboje. Powinniście tego dnia zawalczyć o serca tych, którzy wydają wam się warci grzechu.

Panny będące w związkach mogą spodziewać się podczas Walentynek testu sprawdzającego ich uczucia. Miejcie się na baczności, bo tego dnia mogą wyjść na wierzch drobne kłamstewka, wasze, ale także i waszych partnerów. Jeśli się tak stanie, to spróbujcie wyjaśnić sobie wszystko, nie odkładając niczego na później.

Waga

Samotne Wagi podczas Walentynek powinny sprawę wziąć w swoje ręce i same postarać się o osobę, na której im zależy. Zaplanujcie miłą niespodziankę i kierujcie się przy jej realizacji swoją pomysłowością. Czas wam sprzyja w kontaktach z ludźmi, więc wszystko powinno pójść po waszej myśli. Powodzenia.

Wagi będące w związkach mogą spodziewać się od partnerów miłej niespodzianki Walentynkowej. Może to być romantyczna kolacja we dwoje albo coś zupełnie oryginalnego, czego się nawet nie spodziewasz. Co by się nie działo i tak będziesz zadowolony, a Walentynki poprawią stabilność twojego związku.

Skorpion

W Walentynkowy czas wolne Skorpiony powinny otworzyć się na miłość i zacząć ufać ludziom. Musicie pozbyć się zbędnej nieśmiałości, która powoduje wasze największe blokady. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach i przestańcie bać się odrzucenia. Aby te Walentynki przyniosły wam zysk, na długi czas powinniście kreatywnie je spędzić. Może potańcówka albo szaleństwa z przyjaciółmi? Warto pomyśleć, Kupidyn na pewno będzie Wam sprzyjał.

Skorpiony będące w związkach podczas Walentynek powinny zadbać o to, aby ten dzień był dla was i waszych partnerów wyjątkowy. Ostatnio różnie się działo w waszych związkach, a czasami nawet bywało burzliwie. Ten dzień wykorzystajcie jak najlepiej i w delikatny sposób pozamykajcie wszystkie niewyjaśnione sprawy między Wami. Zobaczysz, że zaowocuje to w przyszłości.

Horoskop Kupidyna
Wyślij SMS o treści: MY (wpisz datę urodzenia) na 72020
np. MY 10121975
Koszt 2 zł netto; 2,44 zł brutto.

Na następnej stronie znajdziesz inne znaki zodiaku

Strzelec

W Walentynki samotne Strzelce nie powinny popadać w przelotne flirty. Musicie być czujni i uważać na ludzi, którzy was otaczają. To nie jest dla was najlepszy moment, aby zacząć związek. Przewartościujcie swoje uczucia i otwórzcie się na miłość. Zobaczycie, że krótka przerwa zaowocuje w przyszłości.

W Walentynki Strzelce będące w związku powinny przygotować partnerowi niespodziankę, która pokazałaby im, że Wasze uczucia są szczere i prosto z serca. Często skrywacie swoje emocje, co jest głównym powodem niedomówień między Wami. Zacznijcie otwarcie mówić o tym, co czujecie, a zobaczycie, że stosunki między Wami się poprawią.

Koziorożec

W Walentynkowym czasie samotne Koziorożce powinny pójść w miejsce, gdzie mogą zawrzeć nowe znajomości np. imprezę do znajomych. Jako zodiakalne dusze towarzystwa skupicie wokół siebie mnóstwo ludzi. Dzięki swojej otwartości możesz poznać osobę, z którą będzie cię wiele wiązało w przyszłości, musisz tylko wykorzystać swoje zalety.

Koziorożce będące w związkach podczas Walentynek mają szansę na umocnienie swojego związku. To wspaniała okazja, aby spędzić ze sobą więcej czasu i poprawić swoje relacje. To jest dobry czas na realizację Waszych wspólnych marzeń i fantazji, więc wykorzystajcie go dobrze.

Wodnik

Podczas Walentynek samotne Wodniki mogą spodziewać się miłej niespodzianki. Może jest ktoś, kto od dawna zabiega o twoje względy, a ty tego nie dostrzegasz? Nie musisz szukać zbyt daleko, bo szczęście jest tuż koło ciebie. Otwórz się na ludzi, a szczęście się do ciebie uśmiechnie.

Wodniki będące w związkach podczas Walentynek powinny dać szansę partnerowi na odrobinę dominacji nad sobą. Powinniście być bardziej ufni a mniej podejrzliwi. Zastanówcie się, czego tak naprawdę oczekujecie w związku i przedyskutujcie to razem. Nie odkładajcie niczego na później.

Ryby

Kluczem do sukcesu wolnych Ryb w Walentynki jest pozbycie się samokrytycyzmu i nadwrażliwości. Oderwijcie się od codziennego rytmu życia i znajdźcie czas na rozrywkę. Zapomnij o tym, co było nieudane i otwórz serce na nowy, lepszy związek.

Ryby będące w związkach podczas Walentynek powinny wyjaśniać z partnerem wszystkie niewyjaśnione sprawy dotyczące waszego związku. Wyjazd albo kilka dni wspólnego odpoczynku pozamykałby sprawy z przeszłości, których nie warto odkładać na później.

Horoskop Kupidyna
Wyślij SMS o treści: MY (wpisz datę urodzenia) na 72020
np. MY 10121975
Koszt 2 zł netto; 2,44 zł brutto.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje