Reklama

Reklama

Salma Hayek: nie lubię swojego ciała

Gwiazda Hollywood Salma Hayek nie lubi swoich kobiecych kształtów i dziwi się, że ludzie uważają je za seksowne.

43-letnia aktorka, uznawana za jedną z najpiękniejszych gwiazd Hollywood, twierdzi, że ludziom podoba się jej figura najprawdopodobniej tylko dlatego, że wie, jakie ubrania powinna nosić.

Jak donosi portal Contactmusic.com, Hayek wyznała: "Wygrałam nagrodę dla "Najpiękniejszego ciała" w magazynie "Fitness" i za bardzo się wstydziłam, by ją odebrać. Tak naprawdę nie mam ładnego ciała, ale jeśli wszyscy tak myślą, to chyba oznacza, że jestem dobrą aktorką. Gram rolę kobiety, która ma piękne ciało. Jeśli wiesz, co na siebie włożyć, to możesz zdziałać cuda".
Co więcej, gwiazda filmu "Frida" uważa, że o tym, co ludzie uważają za piękne i brzydkie, w zbyt dużym stopniu decyduje świat mody.

Reklama

"Co jest teraz dla nas brzydkie? To każdy, kto nie jest bardzo chudy i niezwykle wysoki. Wielu ludzi uważa się za brzydkich tylko dla tego, że nie spełniają tych standardów. Osobiście widziałam wiele naprawdę chudych modelek, o których mam zdanie, że są brzydkie i powinny jeść więcej, żeby wyglądać zdrowo" - dodała aktorka.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Hollywood | Salma Hayek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy