Reklama

Ślub Morissette

30-letnia kanadyjska wokalistka Alanis Morissette i jej narzeczony, 28-letni aktor Ryan Reynolds ("Blade: Trinity", "Wieczny student", "Poszukiwana"), podobno w tajemnicy szykują cichy ślub.

Para ma zamiar wymienić się obrączkami w Indiach, w grudniu 2004 roku.

Nieco tajemnicy uchylił Reynolds, który opowiedział o najbliższych planach.

"Wybieram się do Indii na Boże Narodzenie. Moja narzeczona zamierza kręcić tam wideo dla MTV, więc będziemy mogli spędzić święta razem. Zrobimy coś szczególnego" - zapowiada Reynolds.

W dodatku narzeczony Alanis stwierdził, że przejażdżka po kaplicach Las Vegas nie jest w ich stylu. Można przypuszczać, że woli bardziej romantyczne miejsce.

Jednak Reynolds obawia się, że nawet ślub w Indiach będzie mniej romantyczny niż dzień, w którym wybranka zgodziła się zostać jego narzeczoną.

Reklama

"Poleciałem 3000 mil z Los Angeles do Ottawy, by poprosić jej tatę o jej rękę. Musiałem przy tej okazji trochę nakłamać, bo to działo się blisko urodzin Alanis. Powiedziałem jej, że nie będzie mnie przez kilka godzin, bo muszę przygotować imprezę urodzinową" - opowiada narzeczony Alanis Morissette.

"Wróciłem 12 godzin później, ale warto było, bo tata powiedział tak. Gdy wróciłem do Los Angeles, to uklęknąłem przed nią i poprosiłem o rękę" - kończy Ryan Reynolds.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy