Reklama

Reklama

Twój Mistrz Wizażu

Już nie trzeba wybierać się do fryzjera i wizażystki, żeby sprawdzić co zmieni nowa fryzurę czy makijaż. Dzięki Mistrzowi Wizażu zrobisz to wszystko w domu, nawet nie ruszając się z fotela.

Mistrz Wizażu to program komputerowy nowej generacji. Ale nie martw się, jeśli nie jesteś za bardzo obeznana z komputerem - jest on na tyle prosty, że wszystko pójdzie Ci jak z płatka!

Reklama

Na początek, potrzebne jest Twoje zdjęcie w formie cyfrowej. Jeśli nie masz aparatu cyfrowego, to żaden problem. Wystarczy pomoc kogoś posiadającego skaner. Również niektóre punkty fotograficzne zajmują się wywoływaniem zdjęć do postaci cyfrowej. Teraz tylko wystarczy uruchomić Mistrza Wizażu i wczytać do programu fotkę. Od tej pory możesz zacząć swoją przemianę!

Program daje ogromne możliwości. Na początku przydadzą się opcje edycyjne zdjęcia. Niekiedy potrzebna okaże się korekta kolorów. Kiedy już będziesz zadowolona z tego, jak wygląda fotka, możesz przejść do kreacji nowego wizerunku.

Przycisk z ikoną fryzury pozwoli Ci dobrać jedną z ponad tysiąca modnych fryzur. Znalazły się tutaj najróżniejsze uczesania i wszystkie możliwe kolory włosów. Za pomocą sąsiedniego przycisku możesz dokonać wyboru pasującego kształtu brwi. Tylko jedno kliknięcie i jesteś odmieniona nie do poznania! Ale to jeszcze nie koniec. Mistrz Wizażu pozwala podkreślić oczy i usta. Prócz szminek, cieni do powiek, tuszów do rzęs znalazł się tu również róż do policzków.

Mistrz Wizażu posiada ogromną bibliotekę dodatków. Można przymierzyć okulary czy zmienić kolor oczu za pomocą kolorowych szkieł kontaktowych. Dostępna biżuteria zawiera kolczyki, naszyjniki i różnorodne dodatki. Bogaty zestaw kapeluszy i okularów sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie! W programie znalazły się zarówno te najbardziej zwariowane dodatki, jak i te eleganckie.

Kiedy już będziesz zadowolona z efektu, obrazek można wyeksportować, wydrukować i pokazać znajomym, albo wysłać im mailem.

Mistrz Wizażu to program nie tylko dla kobiet. Znalazły się w nim funkcje dla dbających o wygląd facetów. To dla nich okażą się przydatne załączone męskie fryzury, brody, wąsy i dodatki.

Wszystkie funkcje są niezwykle łatwo dostępne. Nawet osoba nie używająca na co dzień komputera nie będzie miała problemu z obsługą Mistrza Wizażu.

Ale to nie tylko użyteczny program, pozwoli też świetnie się bawić! Można dla żartu przerobić fotografie znajomych, a potem pokazać im ich nowe oblicza.

Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że Mistrz Wizażu to program niezbędny każdej nowoczesnej kobiecie. Bo kto nie marzył, żeby w kilka chwil zmienić się nie do poznania? Tutaj można to pragnienie wprowadzić w czyn. Co prawda wirtualnie, ale czemu nie przedstawić wydruku z programu fryzjerce i kosmetyczce?

POBIERZ WERSJĘ DEMO PROGRAMU

Patroni medialni:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje