Reklama

Reklama

Victoria Beckham: ćwiczę siedem dni w tygodniu

Dieta, super-kosmetyki, a może bardziej sekretne sposoby? Victoria Beckham powiedziała wprost, co stoi za jej nienaganną sylwetką. Uwaga wszyscy, których karnet na siłownię już dawno się zakurzył: ex- Spice Girl uczęszcza tam 7 dni w tygodniu!

"Nie chcę polegać na retuszu" - mówi 35-letnia Victoria, która wystąpiła w grudniowej sesji dla brytyjskiej edycji "Harper's Bazaar".

Trudno uwierzyć, że "Posh" Spice nie jest zwolenniczką Photoshopa zwłaszcza patrząc na doskonałe zdjęcia reklamujące bieliznę Emporio Armani, na których wystąpiła wraz ze swym nie mniej sławnym mężem - piłkarzem Davidem Beckhamem.
"Chciałam spojrzeć na te zdjęcia za 20 lat i móc powiedzieć 'Wow, po urodzeniu trójki dzieci, nie wyglądałam źle" - powiedziała oddana ćwiczeniom na siłowni projektantka.
Pomimo dyscypliny w kwestii treningów, nie wszystkie części ciała Victorii są wynikiem jej pracowitości. Jak podaje "US magazine" niektórzy z jej znajomych podali do wiadomości mediów, że trzykrotnie przechodziła operację biustu. Co więcej jedna z jej przyjaciółek stwierdziła, że Victoria "nie jest najpewniejszą na świecie osobą". Może stąd tak poważne traktowanie dbania o wygląd.

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: spice | victoria | Victoria Beckham | VICTORIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy