Reklama

Reklama

WAGI - MOTYLE

W sferze uczuciowej może być bardzo ciekawie. Zapowiadają się wspaniałe, lecz krótkotrwałe romanse. Odlotowe i radosne chwile, które poniesiecie ze sobą w świat. Będziecie zawsze pamiętać je i z radością wspominać.

Być może powiecie: było, minęło, ale było fajnie, warto było czekać na tę chwilę. W świadomości Europejczyków motyl jest symbolem przemijania, symbolem krótkich, ulotnych chwil. Natomiast Chińczycy traktowali talizmany z motylami, jako symbol długowieczności. Jeśli pogodzimy te dwa przekonania, to prosty wniosek sam się nasuwa. To co jest chwilą, może trwać wiecznie. Od nas samych zależy, czy złapana miłość, delikatna, jak skrzydła motyla, zostanie z nami na całe życie, czy umknie, jak motyl...

Reklama

Jaki będzie dla Ciebie w miłości ten rok?
Wyślij SMS o treści ROK.(wpisz swój znak zodiaku)na 72020 np. ROK.BYK
koszt wysłania SMS-a 2 zł; 2,44 zł z VAT
• Z telefonów stacjonarnych 0 700 68 20 22
koszt połączenia 4zł/min netto; 4,88 zł/min brutto
• Z telefonów komórkowych *740 83 01
koszt połączenia 4 zł/min netto; 4,88 zł/min brutto
Tarot Serca

Wyślij SMS-a o treści TS.(wpisz liczbę od 1 do 22) na 72020
koszt netto 2 zł/SMS; 2,44 zł/SMS z VAT

Ciekawostką jest zapewne dla niektórych z nas, że bogini Psyche, przedstawiana jako krucha dziewczyna z motylimi skrzydłami, zdobyła miłość Erosa. Zaskarbiła sobie ją swoją delikatnością i łapaniem chwili właśnie.

Bogini Psyche uosabia ludzką duszę, która z jednej strony jest wieczna, a z drugiej delikatna i wrażliwa, jak skrzydło motyla.

Wróżka Ella Selena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje