Reklama

Reklama

Weekend w kinie

Komedia romantyczna "Sposób na teściową", pełen akcji dreszczowiec "Człowiek-pies" oraz komedia kryminalna "Kasjerzy czy Kasiarze" to filmy, które w piątek, 15 lipca, wchodzą na ekrany polskich kin.

Od piątku będzie można oglądać film "Człowiek-pies" - pełen akcji dreszczowiec, zrealizowany według scenariusza Luca Bessona.

Reklama

Odkąd jeden z bohaterów filmu, Bart, znalazł na ulicy 4-letniego Danny'ego, traktował go jak zwierzę, tresując niczym psa obronnego. Z czasem Danny stał się jego zabójczą bronią, gotową na każde skinienie Barta zaatakować wskazanego przeciwnika. Jego życie odmienia przypadkowe spotkanie z Samem, niewidomym stroicielem fortepianów oraz jego pasierbicą Victorią.

Film wyreżyserował Louis Leterrier, grają między innymi Jet Li, Morgan Freeman, Bob Hoskins, Kerry Condon.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z reżyserem filmu "Człowiek-pies"!

Kolejna piątkowa premiera - "Sposób na teściową" - to amerykańska komedia romantyczna z Jennifer Lopez i Jane Fondą w rolach głównych.

Po latach poszukiwań bohaterka filmu znajduje mężczyznę swoich marzeń. Niestety, jednocześnie odkrywa, że jego matka to kobieta żywcem przeniesiona z koszmarnych snów. Zwolniono ją niedawno z pracy - była znaną dziennikarką telewizyjną. Obawiając się, że straci syna tak, jak straciła pracę, Viola jest zdecydowana odstraszyć narzeczoną syna, zamieniając się w najgorszą teściową na świecie. Film wyreżyserował Robert Luketic.

Od piątku w polskich kinach pojawi się też amerykańska komedia kryminalna "Kasjerzy czy Kasiarze" - o trójce byłych pracowników tego samego banku mających jeden cel: okraść swoje dawne miejsce pracy.

Film wyreżyserował Gavin Grazer, a grają między innymi Alicia Silverstone, Rachael Leigh Cook, Woody Harrelson.

Dowiedz się więcej na temat: komedia romantyczna | PSY (Park Jae-Sang) | komedia | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje