Wygraj konkurs, spotkaj się z autorem!

Schmitt ze Schmittem? O co w tym wszystkim chodzi? W skrócie - możesz obejrzeć sztukę Schmitta, w towarzystwie Schmitta. Tak - tego Schmitta!

Eric-Emmanuel Schmitt pojawi się w Polsce z okazji premiery najnowszej książki "Ulisses z Bagdadu", ukazującej się nakładem Wydawnictwa Znak. Grzechem byłoby z tej okazji nie skorzystać, a więc postanowiliśmy zorganizować niezwykłe spotkanie. Spotkanie autora z czytelnikami, ale też spotkanie autora ze swoim dziełem. Któż nie chciałby być tego świadkiem?

Reklama

7 marca na scenie warszawskiego teatru Ateneum zostanie wystawiona sztuka "Małe zbrodnie małżeńskie" - od lat w repertuarze teatru i od lat ciesząca się niesłabnącym powodzeniem. Na scenie wystąpi Magdalena Zawadzka i Leonard Pietraszak, a na widowni zasiądzie...sam Eric-Emmanuel Schmitt. I tu zaczyna się najciekawsze.

Na spektakl nie ma bowiem biletów. Jedyna możliwość dostania się na widownię, to udział w naszym konkursie. 5 podwójnych zaproszeń już na was czeka, ale nie będzie łatwo je zdobyć.

Konkurs jest literacki, a oto jego zasady.

Temat to 'Kobieta". Forma? Praktycznie dowolna - wiersz, esej, opowiadanie, felieton, dramat lub komedia. jedyne ograniczenie to ilość znaków - 15 tysięcy. Na każdy wasz tekst czekamy, każdy dokładnie przeczytamy. Gotowy tekst należy wysłać w załączniku na adres kobieta_konkurs@firma.interia.pl.
Dodatkowo, w mailu należy umieścić imię i nazwisko, adres zamieszkania i nr telefonu. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie. Wysłanie konkursowego maila jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Zobacz regulamin.

Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje