Reklama

Reklama

Zaczaruj tę noc!

Sylwester - bez wątpienia najważniejszy powód do świętowania w całym roku. Szczególnie zależy nam, żeby spędzić tę noc w gronie najbliższych nam ludzi, dobrze się bawiąc i olśniewająco wyglądając.

W czym na sylwestra?

Reklama

To już ostatni moment, żeby skompletować sylwestrową kreację. Czerń rywalizuje w tym roku z czerwienią, złotem i srebrem. W ostatnią noc roku powinnaś błyszczeć - w przenośni i dosłownie. Metaliczny połysk na tkaninach jest niemal obowiązkowy. Zakładamy satyny, jedwabie, aksamity, elastyczne welury, lateks. Warto wziąć inspirację z szafy gwiazd Hollywood.

Najwyższy czas zacząć polowanie na odpowiednie, oszałamiające ciuchy. I albo poodwiedzamy wszystkie najmodniejsze butiki w mieście i wydamy w nich fortunę, albo poszukamy czegoś absolutnie oryginalnego, a na dodatek taniego - w komisach i ciucholandach.

Nie bez znaczenia są oryginalne dodatki - zwłaszcza rajstopy i zakolanówki (hit w stylu "marsjańskim") oraz biżuteria - perły, wisiory, obroże...

Czas dla piękna

Nie ma nic piękniejszego, niż gładka, lśniąca wypoczęta skóra. Nie zastąpi tego makijaż najlepszego wizażysty. Zanim wybierzesz się na sylwestrowy bal, pozwól swojemu organizmowi na relaks, a na pewno ci się odwdzięczy pełnym blaskiem. Zacznij od relaksującej kąpieli oraz maseczki na twarz i dekolt.

Dopełnieniem kreacji będzie makijaż - co powiesz na papuzie inspiracje ? A na malutki dodatek, który intryguje męskie zmysły - tymczasowy tatuaż?

Gdzie się wybrać?

Jakiejkolwiek formy obchodzenia sylwestra nie wybierzesz, pamiętaj, żeby spędzić go w dobrym towarzystwie. Nawet siedzenie przed telewizorem z kimś nietuzinkowym może być interesujące. A jeśli nawet nie chcesz dopuścić do siebie myśli o siedzeniu w domu - polecamy największą w kraju zabawę na świeżym powietrzu - dyskotekę w stylu lat 80. na Rynku Głównym w Krakowie.

Sylwestrowy toast

Oprócz szampana na sylwestrowe toasty dobrze nadają się też "babskie drinki" - mocne bez przesady, orzeźwiające, rozwiązujące języki... Panom też powinny przypaść do gustu.

Wylecz kaca

Noworoczny poranek może być ciężki, nie bez powodu kaca nazywa się "syndromem dnia następnego". Ważne jest, aby poranek po hucznej zabawie był długi. Najlepiej dobrze się wyspać, potem powoli wstać, przygotować sobie gorącą kąpiel. Diametralne znaczenie dla naszego samopoczucia będzie miało to, co będziemy jeść lub pić w tym dniu.

Pozbyć się pamiątek po ciężkiej nocy nie jest łatwo, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebujesz około pół godziny i bez problemu możesz pokazać się światu.

Noworoczne postanowienia

Koniec roku to czas bilansu - podsumowujemy to, co dobrego i złego spotkało nas w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy. Rozliczamy się z sukcesów i porażek. Nawet jeśli nie udało nam się wywiązać ze składanych obietnic, wymyślamy sobie nowe przyrzeczenia - może w nowym roku uda się choć część z nich zrealizować. Nie obwiniaj się za to, co Ci w minionym roku nie wyszło. Głowa do góry - czas na nowe plany i marzenia!

Masz dobry pomysł na sylwestrową zabawę? Nie wiesz jeszcze, jak przywitasz Nowy Rok? A może chcesz innym złożyć noworoczne życzenia? Zajrzyj do naszego FORUM DYSKUSYJNEGO.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje